• 4
  • 5
Mistrzostwa Świata w siatkówce
Jesteśmy już w trakcie MŚ w siatkówkę. Tytułu broni Polska (2014r.)
Dzisiaj jesteśmy już po kolejnym wygranym meczu z Iranem (3:0) i czekamy na kolejny mecz z Bułgarią.
Jest kilka niespodzianek, takich jak niespodziewana przegrana Rosji (1:3) z USA czy też urwane punkty rywalom przez jedną z najsłabszych drużyn z Portoryko ubawa

Rozgrywki nadal trwają ubawa
Emocji na pewno nie zabraknie. Kogo obstawiacie jako pretendenta na Mistrza Świata? Czy Polska ma szanse obronić tytuł?
Obecnie Polska i Włochy są jedynymi drużynami, której do tej pory nie poniosły porażki. Polacy straciła tylko dwa sety, natomiast Włosi zaledwie jeden set.
Dalsze starcia zapowiadają się arcy ciekawie. Myślę, że na nudę narzekać nie możemy bo dla każdego znajdzie się coś ciekawego do obejrzenia.
A teraz czekajmy na ostatnie starcie w grupie i rozlosowanie przeciwników w dalszych zmaganiach. Zatem, " W górę serca bo Polska wygra mecz!"