Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiS podłoży podsłuchy w konfesjonałach
Wszyscy wiemy, że niektóre grzechy mówi się na spowiedzi. Podczas spowiedzi jest także obecny Bóg, który słucha szeptania grzechów.

Założenie takiego podsłuchu da możliwość posłuchania części historii życia wiernych. Władza PiS może także ocenić, czy duchowni są lojalni wobec PiSu, czy właściwie indoktrynują wiernych.

Pozostaje pytanie, czy inwigilacja ateistów, pozostanie na obecnym etapie, czyli poprzez telefony i założenie podsłuchów w domach?

Tylko szukanie haków daje władzy wiekuiste rządzenie i przetrwanie, przy żłóbku, który tak kochają. Ciekawe ilu członków swojej partii podsłuchują, by potem mieć haki i wymusić lojalność?

Musimy pamiętać, że PiS doszedł do władzy przy pomocy podluchów i haków. Warto wiedzieć, co i kiedy oponent polityczny robi i kiedy, zwłaszcza podczas wyborów.

Ofiara podluchów Pan senator Brejza twierdzi, że zna nazwiska funkcjonariuszy, którzy zajmowali się inwigilacją, a teraz odeszli na emeryturę. Czy wysypią prawdę, czy przeżyją do procesu sądowego. Prawda jest wrogiem PiS i tak bardzo boli.

Zaprawdę powiadam wam, że nie chodzi o prawdę przed Bogiem, albowiem to załatwi tradycyjna spowiedź, w którą wierzą, ale sprawa dotyczy prawdy przed narodem i elektoratem.

Pozdrawiam gorąco hejterów PiS. Pytanie jakie stawki macie obecnie?


Interia.pl
Odpowiedz

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości