Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słowa piosenki, które Ciebie motywują
Czasem miewamy w życiu gorsze dni i pomyślałam, że założę taki temat z tym związany.

Spotykamy na drodze ludzi nam nie życzliwych, którzy potrafią mocno nas zranić.
I w związku z tym, czy masz taką piosenkę, słowa piosenki, które ponownie Ciebie zmotywują, postawią do pionu, pokażą i rozbudzą
w Tobie chęć życia na nowo do tego stopnia, że dasz radę się podnieść i powiedzieć: Mam was wszystkich w ... czterech literach!

Ja mam, to działa na mnie zawsze pozytywnie.
A jaka jest Twoja piosenka?
Przy zagranicznych piosenkach, proszę podać tłumaczenie tekstu, który możemy znaleźć tu: https://www.tekstowo.pl/


Tłumaczenie tekstu:

Więc weźcie mnie za rękę, wszyscy jesteście moimi braćmi Więc weźcie mnie za rękę, wszystkie jesteście moimi siostrami Więc weźcie mnie za rękę, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą samotnie Przez ciemność przejdziemy razem I przez deszcz, będziemy tu na zawsze I przez burzę będziemy śpiewać naszą piosenkę Dlaczego próbujecie sami iść tą drogą Wezmę was za ręce, potrzebuję moich braci Wezmę was za ręce, potrzebuję moich sióstr Wezmę was za ręce, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą sami. Przez ciemność przejdziemy razem I przez deszcz, będziemy tu na zawsze I przez burzę będziemy śpiewać naszą piosenkę. Wezmę was za ręce, potrzebuję moich braci Wezmę was za ręce, potrzebuję moich sióstr Wezmę was za ręce, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą sami. Więc weźcie mnie za rękę, wszyscy jesteście moimi braćmi Więc weźcie mnie za rękę, wszystkie jesteście moimi siostrami Więc weźcie mnie za rękę, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą sami. Nie próbujcie iść tą drogą sami.
Odpowiedz

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Piosenki, które NIE są o miłości FigGa 21 1,678 20-10-2017, 2:37
Ostatni post: SiwyUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości