Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złączone linie na dłoniach
Złącz dłonie i sprawdź czy środkowe linie się złączą. Zobacz, co to oznacza.[Obrazek: 1.jpg]

Czy wiesz, że linie na Twoich dłoniach mogą wiele o Tobie powiedzieć?
Często wrózki wróżą z ręki.

Złoż dwie dłonie tak jak na załączonym obrazku i dowiedz się co o Tobie mówią.

1. Linie są równe
[Obrazek: 2.jpg]
Jeżeli linie łączą się ze sobą oznacza to, że jesteś osobą zrównoważoną. Wierzysz w miłość i dobroć. Tymi zasadami kierujesz się w życiu. Jednocześnie do swoich problemów podchodzisz z chłodną głową. Zawsze starasz się znaleźć rozsądne rozwiązanie, którym nikogo nie skrzywdzisz.
Jesteś wytrwały i konsekwentny. Dlatego też, gdy podejmujesz decyzje, to jesteś ich pewien. Czasami zdarza Ci się poddać wpływom innych i zdarza się, że przez to cierpisz. Wykorzystaj swoje zalety, aby minimalizować negatywne skutki. Pracuj nad asertywnością. Często dostajesz po głowie dlatego, że chcesz wszystkim pomóc.

2. Prawa linia wyżej niż lewa

[Obrazek: 3.jpg]
Taki układ linii charakteryzuje osoby racjonalne i wytrwałe. Kiedy masz wyznaczony jakiś cel nigdy się nie poddajesz. Jednocześnie jesteś osobą ambitną. Twoje racjonalne podejście sprawia, że poza sukcesem widzisz inne cele, którymi są samo życie, rodzina oraz miłość.
Umiesz zadbać o rodzinne ognisko. Wierzysz w najbliższych i miłość do nich stawiasz wyżej niż ambicje, które ukryte są w Tobie. Jednocześnie to, że masz rodzinę u boku daje Ci motywacje i pozwala rozwijać swoją karierę.


3. Lewa linia wyżej niż prawa

[Obrazek: 4.jpg]

Jeśli po złączeniu dłoni okazuje się, że lewa linia jest wyżej niż prawa oznacza to, że jesteś osobą o charakterze wojownika i zdobywcy. Cechują Cię zdolności przywódcze. Czujesz potrzebę osiągania sukcesów i stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej. Niestety cierpi na tym Twoje życie osobiste, gdyż zaangażowanie w pracę negatywnie wpływa na związek.

Jesteś osobą towarzyską, ludzie lubią Cię słuchać. Pamiętaj jednak, że jednocześnie mogą Ci zazdrościć. Musisz rozwinąć swoją strefę empatii. Postaraj się poszukać również wartości w innych rzeczach niż praca i rozwój osobisty.
Odpowiedz

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja obrazkowa
Wpisz tekst znajdujący się na obrazku w pole poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.
Weryfikacja obrazkowa
(wielkość znaków nie ma znaczenia)Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości