KORDIALNE

Pełna wersja: Zmiana czasu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Z 29 marca na 30 marca(z soboty na niedzielę), przestawiamy czas na letni ale napiszcie co o tym sądzicie, czy to nie głupota i dlaczego Polska jeszcze to stosuje skoro w innych krajach tego nie ma? Czy jesteśmy aż tak zacofani czy może tak im wygodniej?
Uważam, że zmiana czasu przynosi tylko więcej kłopotów, bo korzyści tu nie widzę.
Wiele ludzi źle reaguje na zmiany czasowe, kłopoty z rozkładami jazdy czy lotów...
bawienie się w przestawianie zegarków co z tym idzie różnych urządzeń elektronicznych
w ich systemach też na pewno coś trzeba poprzestawiać...po licho to wszystko?
A oszczędności w energii?...to naciągany argument zhm
A jak niby mieliby oszczędzić jak za pół roku znów zmiana i jak ktoś godzinę wcześniej zgasi światło, to za to jak wstanie, włączy o godzinę wcześniej :lol:
(25-03-2015, 13:08)mysz napisał(a): [ -> ]Uważam, że zmiana czasu przynosi tylko więcej kłopotów, bo korzyści tu nie widzę.
Wiele ludzi źle reaguje na zmiany czasowe, kłopoty z rozkładami jazdy czy lotów...
bawienie się w przestawianie zegarków co z tym idzie różnych urządzeń elektronicznych
w ich systemach też na pewno coś trzeba poprzestawiać...po licho to wszystko?
A oszczędności w energii?...to naciągany argument zhm

 Tak zgadzam się. mogli by już dać sobie spokój.
(25-03-2015, 13:19)hogan napisał(a): [ -> ]A jak niby mieliby oszczędzić jak za pół roku znów zmiana i jak ktoś godzinę wcześniej zgasi światło, to za to jak wstanie, włączy o godzinę wcześniej :lol:

Trafne spostrzeżenie.  ends
Swego czasu doświadczyłam niemiło zmiany czasu gdy do pracy raz o godzinę się spóźniłam a raz stałam pod drzwiami godzinę.
No to przypominam, że dziś zegarki przesuwamy o godzinkę :wrzeszcz:
(28-03-2015, 21:00)hogan napisał(a): [ -> ]No to przypominam, że dziś zegarki przesuwamy o godzinkę :wrzeszcz:

Dzięki :buzki:
Ja już mam poprzesuwane, żeby jutro nie zapomnieć gwizdze ...a trochę miałam tego przestawiania,
ponieważ:
2 zegarki w pokoju
1 zegar w przedpokoju
1 zegar w kuchni
2 zegarki w drugim pokoju
2 komórki
1 zegarek w trzecim pokoju
1 zegarek taki przenośny
aaa...jeszcze 1 zegarek na rękę
to byłoby wszystko, chyba o żadnym nie zapomniałam?...napracowałam się, że hej ubawa2
A w komórce czas sam się u Ciebie nie przestawia? ubawa
Stron: 1 2