KORDIALNE

Pełna wersja: Co Ci się ostatnio śniło ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Współczuję boisie  A w snach tak jest, że w najbardziej niebezpiecznych momentach budzimy się. ubawa
śniło mi się że koleżanka się rozwiodla i przyszla do mnie do domu z winem. dodam ze ona zawsze mi sie podobala oczko wygląda jak jakaś modelka, ale ma trojke dzieci meza, jest starsza ode mnie a wyglada jak 17 latka koniec dygresji oczko no to przyszla z winem i chce ze mna pic to wino i sie do mnie przytula, zaczęło mi sie to podobac chociaz wydawalo sie za pieknie, nagle do mojego domu sie wladowal moj kuzyn i brat i kurde nic z romantycznego nastroju, ovolnie sen sie zrobil beznadziejny oczko
Śniło mi się,że tańczyłem z trzema dziewczynami na pustej sali.To znaczy ja nie chcialem tańczyć,ale one na siłę wzięły mnie do tańca.Nie mogłem tańczyc bo serce za szybko mi biło.
Bonaparte, śmiem stwierdzić, że bardzo brakuje Ci seksu gdyż Twoje sny jak nie o polityce to o właśnie są takich sytuacjach ubawa2

Jimmy, Tobie też brakuje seksu ale masz wewnętrzna opory ze względu na swój wygląd i choroby, to pokazuje Twój sen. :buzki:
(03-01-2015, 17:34)hogan napisał(a): [ -> ]Bonaparte, śmiem stwierdzić, że bardzo brakuje Ci seksu gdyż Twoje sny jak nie o polityce to o właśnie są takich sytuacjach ubawa2

Jimmy, Tobie też brakuje seksu ale masz wewnętrzna opory ze względu na swój wygląd i choroby, to pokazuje Twój sen. :buzki:

Ale wymyśliłaś ubawa2
oczko

mało tego mam czasem sny i o polityce i o seksie np z ministrą Muchą oczko
Jimmy, to nie jest żaden wymysł, to powie Ci każdy psycholog. Wystarczy deczko wiedzy na ten temat. kawaki 

Bonaparte, to bierz się do roboty! ubawa2
(03-01-2015, 18:39)hogan napisał(a): [ -> ]Jimmy, to nie jest żaden wymysł, to powie Ci każdy psycholog. Wystarczy deczko wiedzy na ten temat. kawaki 

Bonaparte, to bierz się do roboty! ubawa2

Sam wiem,że źle wyglądam.Nie musi mi tego mówić psycholog bezradny
No właśnie! Dzięki takiemu podejściu żaden psycholog nie pomyliłby się o w ocenie sytuacji co do twoich snów, skoro sam na wstępie piszesz o czymś, co nie powinno mieć u Ciebie znaczenia. I to jest właśnie Twój problem, nie akceptacja samego siebie i stąd takie sny. Chęć seksu ale brak akceptacji swojej osoby.
Jimmy pisze :
Cytat:Sam wiem,że źle wyglądam.Nie musi mi tego mówić psycholog [Obrazek: bezradny.gif]

Wiesz co Jimmy z takim nastawieniem negatywnym i nie akceptowanie siebie i swego wyglądu nikomu przyjemności nie robisz tym bardziej samemu sobie .
Chłopie weź się w garść i powiedz sobie jestem facet z jajami i podobam się sobie i mam szanse osiągnąć to co jest do osiągniecia , kobiety , miłość , zbudować -stworzyć rodzinę ..
Zachowujesz się jak by Cię ktoś wykastrował ,popiskujesz ,narzekasz  i nic nie robić aby zmienić sytuacje ,
Co ty za książki czytasz i jakiej muzyki słuchasz ??? ze jesteś takiego negatywnego nastawienia do siebie i wszystkich .
Startuj w nowy rok z postanowieniami zmiany w swoim życiu i otoczeniu, wszystko przed Toba tylko trzeba chciac cos z tym bałaganem zrobić w który się sam zaplątałeś , z tym negatywnym nastawieniem do siebie i do innych oraz świata.