KORDIALNE

Pełna wersja: Co Ci się ostatnio śniło ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
:ubawa:O to brawo dla Ciebie!  hug
ni się bardzo często śni jak wracam późno z pracy, to cały pikanie frytek, grilli, uhc i tosterów i tak miałam dzisiaj w nocy. Tak jak bym tam była i to słyszała.
Wcale Ci się nie dziwię, bo kiedyś miałam tak samo ale to były okropne maszyny i zanim dobrze nie zasnęłam to tylko te maszyny słyszałam.
Dobrze, że to trwało tylko "chwilę" bo chyba bym zwariowała. boisie
Śniło mi się że pojechałem na wczasy na Węgry, a tam było morze oczko
(02-07-2015, 22:17)bonaparte napisał(a): [ -> ]Śniło mi się że pojechałem na wczasy na Węgry, a tam było morze oczko

Balaton, kiedyś dość popularne.
a byłem nad Balatonem, ale on nie przypomina morza, raczej ogromne jezioro, chociaż jak pamiętam to tam są małe fale nawet,. Mi się śniło takie lazurowe morze jak na filmach oczko
Inna sprawa że nad Balatonem też jest fajnie.
super sen miałem. :]
Siedziałem sobie w domu, nagle matka do mnie dzwoni że jest samolot do Holandii i mógłbym odwiedzić kuzyna ubawa No to zdecydowałem szybko że jadę i już zaraz byłem w holandii. Trafiłem do jakiegoś miasta, a to były jakieś blokowiska, obok był plac zabaw a tam pełno dziwek oczko Ale o nich później. Wszedłem do jakiegoś hostelu. A tam dwóch Polaków było oczko Wziąłem pokój za 120 zł na dzień trochę drogo. I się zastanawiam: po cholerę tu przyjechałem, nie wziąłem bagaży, mało mam kasy. Dzwonie do kuzyna nie odbiera oczko Tamci dwaj się dziwnie na mnie patrzą, trochę z nimi pogadałem, wyszedłem stamtąd,zapamiętałem adres tego hotelu żeby do niego wrócić. Zorientowałem się że nie wziałem sobie urltpu z pracy i myślałem jak to załatwić, pomyślałem że wezme na poniedziałek urlop na żądanie,(była sobota) No to idę w nieznanym kierunku, bo nie wierm nawet gdzie ten kuzyn mieszka, a może go po drodzę spotkam przypadkiem oczko Idę przez ten plac zabaw, a tam mnie zaczepia stara dziwka. Pyta za ile chce z nią uprawiać seks, możemy się targować, a ja powiedziałem że dałbym jej 10 gr, i się obraziła i odszedła.
Idę dalej.
Trafiłem do jakiegoś supermarkety i postanowiłem kupić sobie ubrania, a tam straszsnie drogo. Jakaś Polka młoda sprzedawała suszone mięso jezyk Okazało się że ona mnie zna z Polski, że pracowaliśmy razem, ale jej nie pamiętałem. Wyszliśmy więc stamtąd razem idziemy i idziemy zaczyna padać. Wziąłem ją pod rękę i się przytulaliśmy idąc. Padało. Spadły mi buty i chodziłem w jednym bucie, potem drugi but, ale szedłem dalej, a na końcu spadła mi skarpeta, ale ta dziewczyna się tym nie przejmowała i szliśmy i gadaliśmy dalej cali mokrzy. Zaszliśmy daleko więc pożegnałem się z nią i wróciłem się po te buty i skarpetę. Buty znalazłem, ale skarpety już nie.
Wróciłem do hotelu i przejrzałem bagazę. Na szczęście miałem skarpety na zmianę. I się obudziłem
Gratulacje szczere dla tych co dotrwali i przeczytali całość mego snu ubawa2
Dzięki z gratki.
Ale masz podobne w pewnym sensie te sny.
Nic, kompletnie nic.

ps. Myślałem, że jak tak długo szliście to w końcu zostałeś nagi, haha. ubawa2
bonaparte  ten sen jest bez sensu ::lol::

a mnie sie dzisiaj śniło, że weszły takie jak by nowe boxy do McDonalda jezyk i w nich była kanapka ClubHouse frytki i chipsy i paluszki serowe :lol: i takie wielkie opakowania były do tych boxów ::lol::