KORDIALNE

Pełna wersja: Co Ci się ostatnio śniło ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
<ubawa>O to brawo dla Ciebie!  hug
ni się bardzo często śni jak wracam późno z pracy, to cały pikanie frytek, grilli, uhc i tosterów i tak miałam dzisiaj w nocy. Tak jak bym tam była i to słyszała.
Wcale Ci się nie dziwię, bo kiedyś miałam tak samo ale to były okropne maszyny i zanim dobrze nie zasnęłam to tylko te maszyny słyszałam.
Dobrze, że to trwało tylko "chwilę" bo chyba bym zwariowała. boisie
Śniło mi się że pojechałem na wczasy na Węgry, a tam było morze ;)
(02-07-2015, 22:17)bonaparte napisał(a): [ -> ]Śniło mi się że pojechałem na wczasy na Węgry, a tam było morze ;)

Balaton, kiedyś dość popularne.
a byłem nad Balatonem, ale on nie przypomina morza, raczej ogromne jezioro, chociaż jak pamiętam to tam są małe fale nawet,. Mi się śniło takie lazurowe morze jak na filmach ;)
Inna sprawa że nad Balatonem też jest fajnie.
super sen miałem. :]
Siedziałem sobie w domu, nagle matka do mnie dzwoni że jest samolot do Holandii i mógłbym odwiedzić kuzyna :) No to zdecydowałem szybko że jadę i już zaraz byłem w holandii. Trafiłem do jakiegoś miasta, a to były jakieś blokowiska, obok był plac zabaw a tam pełno dziwek ;) Ale o nich później. Wszedłem do jakiegoś hostelu. A tam dwóch Polaków było ;) Wziąłem pokój za 120 zł na dzień trochę drogo. I się zastanawiam: po cholerę tu przyjechałem, nie wziąłem bagaży, mało mam kasy. Dzwonie do kuzyna nie odbiera ;) Tamci dwaj się dziwnie na mnie patrzą, trochę z nimi pogadałem, wyszedłem stamtąd,zapamiętałem adres tego hotelu żeby do niego wrócić. Zorientowałem się że nie wziałem sobie urltpu z pracy i myślałem jak to załatwić, pomyślałem że wezme na poniedziałek urlop na żądanie,(była sobota) No to idę w nieznanym kierunku, bo nie wierm nawet gdzie ten kuzyn mieszka, a może go po drodzę spotkam przypadkiem ;) Idę przez ten plac zabaw, a tam mnie zaczepia stara dziwka. Pyta za ile chce z nią uprawiać seks, możemy się targować, a ja powiedziałem że dałbym jej 10 gr, i się obraziła i odszedła.
Idę dalej.
Trafiłem do jakiegoś supermarkety i postanowiłem kupić sobie ubrania, a tam straszsnie drogo. Jakaś Polka młoda sprzedawała suszone mięso :P Okazało się że ona mnie zna z Polski, że pracowaliśmy razem, ale jej nie pamiętałem. Wyszliśmy więc stamtąd razem idziemy i idziemy zaczyna padać. Wziąłem ją pod rękę i się przytulaliśmy idąc. Padało. Spadły mi buty i chodziłem w jednym bucie, potem drugi but, ale szedłem dalej, a na końcu spadła mi skarpeta, ale ta dziewczyna się tym nie przejmowała i szliśmy i gadaliśmy dalej cali mokrzy. Zaszliśmy daleko więc pożegnałem się z nią i wróciłem się po te buty i skarpetę. Buty znalazłem, ale skarpety już nie.
Wróciłem do hotelu i przejrzałem bagazę. Na szczęście miałem skarpety na zmianę. I się obudziłem
Gratulacje szczere dla tych co dotrwali i przeczytali całość mego snu ubawa2
Dzięki z gratki.
Ale masz podobne w pewnym sensie te sny.
Nic, kompletnie nic.

ps. Myślałem, że jak tak długo szliście to w końcu zostałeś nagi, haha. ubawa2
bonaparte  ten sen jest bez sensu <:lol:>

a mnie sie dzisiaj śniło, że weszły takie jak by nowe boxy do McDonalda :P i w nich była kanapka ClubHouse frytki i chipsy i paluszki serowe :lol: i takie wielkie opakowania były do tych boxów <:lol:>