KORDIALNE

Pełna wersja: Co Ci się ostatnio śniło ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Za szybko zapominasz o dobrych rzeczach i za szybko koncentrujesz się na złych. hug
Być może, ale tak mam, jestem z natury pesymistką..uczę się optymizmu, ale nie wychodzi mi to..
Mnie się jakiś koszmar śnił, tylko że mnie żona obudziła że mama coś źle oddycha i nie pamiętam????
A to akurat jest denerwujące gdy chce się zapamiętać a zapomni się snu ubawa
Miałam tak dość często, że podświadomie jeszcze w czasie snu, tak jakbym mówiła do siebie... tylko jeszcze się nie budź, zapamiętaj ten sen. I potem dopiero otwierałam oczy a sen i tak zapomniałam :lol:
Czasem też kładłam się drugi raz z nadzieją, że będzie kontynuacja snu i wtedy zapamiętam... i zdarzyło się, że zapamiętałam! ubawa2
Śniło mi się że leżałem na plaży a obok mnie córka premiera, nie pamiętam imienia, zresztąw tym śnie wyglądała inaczej niż w rzeczywistości oczko raczej, nagle zobaczyłem jakiś samochód i jechał on prosto na psy które były jakieś zamknięte w klatce, i ja poszedłem i stanąłem na drodze temu samochodowi i on ominął te psy, potem jednak ludzie mieli do mnie pretensje czemu to zrobiłem, i mówili że te psy powinny być przejechane, a ja przeszkodziłem oczko Było mi głupio.
Nie powinno być Ci głupio bo Twój sen oznacza pomoc przyjacielowi lub nawet przyjaciołom. A Ci ludzie co mówili, że źle zrobiłeś, to Twoi wrogowie. :buzki:
Pamiętam że miałem taki sen niedawno i śniło mi się że miałem jednocześnie dwa psy, to jest tego obecnego i tego nieżyjącego już starego. Bałem się że się pogryzą, tzn. ta stara pogryzie młodego, patrze a ten wlazł jej do budy, a ta weszła tam i wytargała go z tamtąd za uszy oczko jak matka dziecko, ogólnie często mi się śnią te psy co je miałem kiedyś, i to jest miłe akurat.
Myślę że sny z Twoimi psami to akurat związane jest z Twoimi przeżyciami i z tym jak je kochałeś. ubawa
Bardziej przyjaciół we śnie, prezentują psy obce, nieznane.
Śniło mi się że jechałem busem i zaczęły mnie napastować jakieś trzy dziewczyny :zdziwienieke:
Wyszedłem z busa, a tam mnóstwo telebimów, wszędzie powłączane telewizory, wchodzę do jakiegoś sklepu a tam mówią że wybrali nowego prymasa :zpuchar:
Bonaparte masz fajne sny :lol:
Chciałabym takie z facetami :zdziwienieke: holeinwal..niestety zapomniałam co mi się śniło..heh za energicznie wstałam bezradny