KORDIALNE

Pełna wersja: Co Ci się ostatnio śniło ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Uważaj abyś nie skończył jak król Popiel   <ubawa> 

Twój sen, to nie jest sen wróżebny, bo ostatnio dyskutowałeś o myszach, o trutce, którą postawiłeś i stąd sen o myszy ale
na drugi raz, nie baw się w sadystę i zamiast nią rzucać, daj kawałek sera(chociaż to jest mit, że myszy lubię ser)  ubawa2
A mi pewna pani, którą wyłowiłem z morza w niedzielę w charakterze bardzo miss bardzo mokrego bardzo podkoszulka.
Ten podkoszulek, musiał być, bardzo, bardzo, skoro te "bardzo" tak mocno podkreśliłeś :lol:
Śniło mi się że bylem na festynie i zglosilem sie z psem do turnieju. Pierwsze mialo być karaoke.jakaś dziewczyna trzymała psa i śpiewała.
Śniło mi się że zwiedzalem jakąś starą cerkiew. W środku byl też jakiś starszy facet i se siedział. Ja chcialem zrobić zdjęcia, to facet mi powiedzial, że bym wylaczyl błysk w aparacie, bo to uruchomi alarm i zaplace karę. Spojrzalem bardziej na tego dziadka a on miał oczy jak wąż. Oddalilem się od niego. Teraz obok niego siedzieli wampir, jakiś gość i jakasa laska. Ja chcialem sprawdzic czy to szatan, wiec w myslach powiedzialem egzorcyzm i wtedy on sie na mnie spojrzał zlowrogo i zaczął gonic.
Obudzilem sie wtedy :/
Najprawdopodobniej nie był to sen,tyklo wcześniejsze doznania.Chociaż wiem,że światło szkodzi starym farbom(tym bez sztucznych emulsji i akrylów),jednak kustosze z pierwszej łapanki często o tym nie wiedzą.
Ja też zdaję sobie sprawe z tego ;) zawsze wylaczam ten blysk jak robie zdjecia jakims zabytkom i nie musi mi o tym szatan przypominac :)
Śniło mi się że przed moim blokiem ustawili proce i strzelali z nich ludzmi w kościół jak na Angry Birds.
Czy przypadkiem nie oglądasz za dużo horrorów?  ubawa2
Angry birds to bajka dla dzieci co ja ogladalem z chrzestnica. Swoją drogą fajny film. ;)