KORDIALNE

Pełna wersja: kłamstwo w internecie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy wiecie, że aż 99% użytkowników internetu kłamie pisząc na swój temat?
Chcą pokazać się z jak najlepszej strony i nawet jak ktoś zaprze się, że nigdy nie skłamał, ciężko byłoby mi w to uwierzyć.
Każdy podtrzymuje, że jedną z najważniejszych ich cech to szczerość ale jak na ironię, tacy właśnie najwięcej kłamią.
Poza tym utrzymują, że anonimowość zwalnia ich od pisania prawdy o sobie.
Często w sieci chronimy własną osobę. Podoba nam się anonimowość, więc robimy to, czego nigdy nie zrobilibyśmy w realnej
rzeczywistości, szczególnie ze znajomymi. 
Kobiety ale też i mężczyźni, bardzo często wstawiają swoje zdjęcia z czasu gdy byli piękni i młodzi.
Do tego dochodzi manipulowanie słowem i wypowiedziami innych, gdzie przekręcane są informacje tylko po to aby kogoś oczernić.

Co o tym sądzisz? Czy będziesz szczera/y w tym temacie? plotkiki
no to juz za późno, żebym kłamała na temat swojego wyglądu, bo wstawiłam swoje zdjęcia :lol: jedynie wyjście dla mnie, że raz wstawiam aktualne a raz wcześniejsze, to może jeszcze coś by mi udało sie zmanipulować :lol:

ja tez uważam, że każdy kiedyś skłamał w internecie. po prostu tak dla zabawy. ale np. ja z czasem zrozumiałam, że to nie ma za bardzo sensu, bo i po co ? jakoś nie mam problemu, żeby wstawić gdzieś swoje aktualne zdjęcie i jeszcze pochwalić sie synkiem. moze jak się zestarzeje to zrozumiem?
O to już skłamałaś, bo nie poinformowałaś, że jedno jest wcześniejsze ubawa2
Tak ja klamalem, jestem bowiem czarnym czlowiekiem podobnym do pastora Kinga.
Aha, dobrze wiedzieć ale teraz nie mam pewności kiedy kłamałeś :ubawa:
(01-06-2015, 9:18)hogan napisał(a): [ -> ]O to już skłamałaś, bo nie poinformowałaś, że jedno jest wcześniejsze ubawa2

myslałam, ze to widać, bo wcześniej miałam jaśniejsze włosy  :zdziwienieke:
Nic nie widać, bo przerabiasz fotki zdziwienieke 

:ubawa:
no aleto i tak widać gdzie są jaśniejsze a gdzie ciemniejsze włosy ubawa2
Manipulujesz teraz słowem pisanym :ubawa:
ja? no co ty jezyk
Stron: 1 2 3