KORDIALNE

Pełna wersja: Adolf Hitler wraca!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: swastyka-ingolstadt.jpg]

Skandal. Wstyd. Oszustwo. Tak w kilku słowach można określić to co się stało w Bawarii. Monachijska prokuratura wszczęła śledztwo. Nie byle jakie śledztwo. W sprawie dwudziestometrowej swastyki wykoszonej w zbożu. Nietypowe znalezisko zgłosił pilot niewielkiego samolotu. Spokojna wycieczka mająca na celu podziwianie landszaftów tego pięknego landu w jednej chwili zmieniła się w niemożliwy do opisania koszmar.
Bawarska policja z Ingolstadt utrzymuje, że ten znienawidzony znak ma wymiary 20 na 20 metrów. Jednocześnie rzecznika odmawia wszelkich komentarzy na temat potencjalnych sprawców. Agencja Reuters jest już bardziej rozmowna i przypomina, że swego czasu skrajna prawica zwana faszystami, hitlerowcami, nazistami, okupantami i tak dalej była bardzo aktywna w Ingolstadt.
Niemieckie prawo zakazuje wszelkie symbole związane z nazizmem.
W okolicy tego spokojnego bawarskiego miasta zaczęły pojawiać się niepokojące plotki. Według jednej z nich po okolicznych polach w zupełnej ciszy przechadza się niezbyt wysoki brunet z niepokojącym wąsikiem. Inni twierdzą, że w miejskich kanałach słychać słynne hitlerowskie pozdrowienia a śmiałkowie, którzy tam zeszli widzieli starożytnego Cthulhu z głową Hitlera. Można powiedzieć, że w kanałach zaczyna śmierdzieć bardziej niż dotychczas.

szokujące.pl
no tak i niby ten podejrzany pan z wąsikiem to Hitler? no w to to już w ogóle nie uwierzę... Już bardziej była bym skłonna uwierzyć, że to jakiś jego zaginiony syn czy coś ...

A po za tym nie strasz, bo ja to taka bojąca duoa jestem i jak czytam o jakiś "nadnaturalnych" sprawach to zaraz się boję <:lol:>
Myślę, że ten smród z kanałów za bardzo im na umysły się rzuca ubauba8
a to racja może być <:lol:>