KORDIALNE

Pełna wersja: Chiński horoskop
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Myślę, ze łatwo znajdujemy "siebie" w testach, ponieważ wcześniej się poddajemy badaniu wypełniając ankietę, a ponadto testy na ogół nie mówią o naszych niefajnych cechach, więc się nie dąsamy. 
A może zaglądniemy zabawkowo pod koniec roku  do chińskich horoskopów? Najpierw trzeba określić jakim jesteśmy wg Chińczyków zwierzęciem. Ja jestem koniem, który na ogół nie ma lekko, ale jest silny i wytrzymały, więc poradzi sobie.

http://czary.pl/horoskopy/chinski/znajdz_znak.php
Wydzieliłam Twój post i może zacznę... a więc jestem takim sobie szczurkiem :lol: 
Nie wierzę w horoskopy ale dla zabawy...

Szczur jest spostrzegawczy i pomysłowy. Jego życie pełne jest przygód. Nie brakuje mu pieniędzy i wielbicieli. Szczur nie lubi
zależeć od innych ludzi i zawsze stara się wymknąć spod kontroli. Szybko robi karierę, bo dobrze znosi ryzyko i łatwo
przystosowuje się do nowych warunków.
W pracy ceni sobie ryzyko, a w życiu rodzinnym pragnie miłości i bezpieczeństwa.

W miłości jest namiętny i szczery.
Dla dobra ukochanej osoby zdolny jest do wielkich wyrzeczeń.
Jego elementem jest woda, a kolorem czarny.

Nie cierpię czarnego koloru i zielonego a mój ulubiony to niebieski w każdym odcieniu, żółty czy choćby czerwony.  ubawa2
Mój znak w chińskim zodiaku, to królik. ubawa2

Królik jest spokojny i wrażliwy. Nie lubi ryzyka i niespodzianek.
Potrafi zrozumieć i uszanować uczucia innych ludzi. Jest wytrwały i można na nim polegać. Obdarzony jest wyobraźnią i intuicją, a nawet darem przewidywania przyszłości. Sprzyja mu szczęście w zawodach, które związane są z medycyną, sztuką i architekturą.

W miłości szuka zaufania i czułości. Jego uczucia są szczere, ale łatwo go zranić. Bardzo dba, aby jego dom był piękny i wygodnie urządzony.
Jego elementem jest drzewo, a kolorem zielony.

Nieco bzdur w tym chińskim horoskopie jest jak zresztą w każdym i też nagięcie w kierunku pozytywnym...ale pobawić się można :lol:
Jak piosałam jestem koniem. Koń jest niezależny i pomysłowy. Lubi aktywne życie i nowe wyzwania.

Ma oryginalne poglądy i łatwo zdobywa popularność. Zawsze wie, jak ubić korzystny interes. Jego wadą bywa brak wytrwałości i problemy w zorganizowaniu czasu. Sprzyja mu szczęście w zawodach, które związane są ze sztuką, podróżami, reklamą i mediami.

Koń nie bywa w życiu samotny. Chce być podziwiany i adorowany.
Otacza się wieloma wielbicielami lub prowadzi skomplikowane flirty.
Jego elementem jest ogień, a kolorem czerwony.

Wspominam swoje długie już życie i z ręką na sercu powiem, ze wiele mi się tu zgadza, tylko w ubijaniu interesów  nie jestem tak sprawna jak piszą. wsydzamsie
Odnoszę jakieś dziwne wrażenie,że tak w horoskopie chińskim jak i tym z zodiaku wszystkie znaki są opisywane bardzo podobnie,ale dla niepoznaki zręcznie ubrane w inne słowa.
Przeczytałem swój-koza i dużo się zgadza,ale czytając inne charakterystyki też mógł bym dużo do siebie dopasować,gdyby przylepiono do nich ten znak.
Horoskopy w dużej mierze opierają się na tendencyjności ich czytelników i oczywiście ochoczemu przypisywaniu sobie pozytywów co już wcześniej zauważyliście.
Twój znak w chińskim
zodiaku to tygrys

Tygrys chętnie angażuje się w ryzykowne przedsięwzięcia. Pragnie być lubiany i podziwiany. Potrafi przekonać wszystkich do swoich pomysłów. Czasami brakuje mu wytrwałości, bywa nerwowy i niecierpliwy.
Jeśli znajdzie sobie wytrwałych pomocników, to zdoła zajść w życiu wysoko.

W miłości pragnie poznać kogoś, kto prowadzi aktywne życie i potrafi mu zaimponować. Tygrys chce mieć dzieci i aby zrealizować to marzenie gotowy jest się ustatkować. Jego elementem jest drzewo, a kolorem zielony.

Ja nerwowy...w życiu fizja3
ależ nie...raczej łagodny jak tygrys :lol:
(10-12-2015, 20:06)ro_bot napisał(a): [ -> ]Odnoszę jakieś dziwne wrażenie,że tak w horoskopie chińskim jak i tym z zodiaku wszystkie znaki są opisywane bardzo podobnie,ale dla niepoznaki zręcznie ubrane w inne słowa.
Przeczytałem swój-koza i dużo się zgadza,ale czytając inne charakterystyki też mógł bym dużo do siebie dopasować,gdyby przylepiono do nich ten znak.
Horoskopy w dużej mierze opierają się na tendencyjności ich czytelników i oczywiście ochoczemu przypisywaniu sobie pozytywów co już wcześniej zauważyliście.

Wcale nie odnosisz takiego wrażenia, tylko tak jest w rzeczywistości. Horoskopy są układane na jedne kopyto, tylko deczko
 każdy przerobiony. Kiedyś robiłam test na grupie ludzi odnośnie horoskopów i w 100% potwierdziło się, że każdy może
wszystkie horoskopy do siebie dopasować a jak coś się nie zgadza, to albo ktoś to przemilczy albo zauważy na tyle aby tylko
 pokazać, że to czy tamto się nie zgadza ale szczególną uwagę i tak każdy zwraca na to co jest pozytywne. [Obrazek: 30de6na.gif]
Twój znak w chińskim
zodiaku to Koń
Koń jest niezależny i pomysłowy. Lubi aktywne życie i nowe wyzwania.
Ma oryginalne poglądy i łatwo zdobywa popularność. Zawsze wie, jak ubić korzystny interes. Jego wadą bywa brak wytrwałości i problemy w zorganizowaniu czasu. Sprzyja mu szczęście w zawodach, które związane są ze sztuką, podróżami, reklamą i mediami.

Koń nie bywa w życiu samotny. Chce być podziwiany i adorowany.
Otacza się wieloma wielbicielami lub prowadzi skomplikowane flirty.
Jego elementem jest ogień, a kolorem czerwony.

Tyle, że ja nie lubię czerwonego. <ubawa>  Interesów nie ubijam. Czas mam dobrze zorganizowany, z wytrwałością bywa różnie .wsydzamsie
Mamy już dwa konie a z tymi kolorami, coś się im poprzestawiało   :lol:
Stron: 1 2