KORDIALNE

Pełna wersja: Wiedźmin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Albo Gry o Wiedzminie, na razie powstały trzy.
Obecnie gram w część 2, bo w końcu mam komputer który to uciągnię. 



Zaletą gry jest fabuła i że mamy duży wpływ na jej przebieg. 
Jest też ciekawy systme walki.
Wadą gry jest prymitywny i wulgarny humor.
W tej grze trzeba walczyć a więc to już nie jest gra dla mnie  ubawa2
(02-01-2016, 21:05)hogan napisał(a): [ -> ]W tej grze trzeba walczyć a więc to już nie jest gra dla mnie  ubawa2

Czemu???
Bo mnie wkurzają naparzanki, już z tego wyrosłam   :lol:
Gry nie znam ale w filmie bardzo podoba mi się dźwięk. Na bardzo wysokim poziomie.
Ogólnie film także uważam za bardzo dobry.
Wiesz chyba, że to filmy powstają na podstawie gier a nie odwrotnie?  ubawa
Także dziwne to trochę dla mnie, że gry nie znasz.
Film Wiedźmin powstał dawno, gra później powstała i wszytskie są na podstawie książek Sapkowskiego. 

Myślę że Karbonowi chodziło o ten zwiastun który zapodałem w pierwszym poście oczko

A jeśli o film fabularny to rzeczywiście muzyka była w nim bardzo dobra. 

Moja ulubiona scena z filmu Wiedźmin:




Najlepszy jest Stępień
Pierwszy film o Wiedźminie, powstał w 2001 roku a serial w 2002 roku.
Pierwsza gra komputerowa o Wiedźminie, powstała w 2012 roku a więc masz rację w tym przypadku  ubawa2
Pierwsza gra powstała dużo dawniej około 2008 w nią grałem.

Adamus123

"Wiedźmin 3 Dziki Gon" i konsolę PS4 kupiła sobie moja "uboga" cioteczka, ale tuż przed świętami łaskawie pozwoliła mi pograć.
Zacząłem w miejscu gdzie  trzeba pokonać jakiegoś Golema ale nawet po wielu podejściach nie udało mi się tego dokonać. :dashi:
 - To trudne, nie przejdę- powiedziałem- jak go pokonać..?
- Gdybym wiedziała jak to zrobić- odpowiedziała- nie dopuściłabym cię do Pada"....

Jak ktoś wie jak pokonać Golema, niech mi da kilka rad, może uda mi się cioteczce utrzeć nosa... gwizdze
Stron: 1 2