KORDIALNE

Pełna wersja: Wakacje Bonapartego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Środek Transportu - Samolot
Atrakcje które planuje zwiedzić - Plaże z opalającymi się turystkami oczko  i zamki Joannitów 
Fundusze - mam nadzieje że uzbieram oczko
Termin - Czerwiec albo lipiec


Tu będę zdawał relację jak mi wyjdą te wakację. Musze też uzbierac urlop.
Już temat zakładasz? :lol: 
No dobrze, poczekamy te pół roku.
[Obrazek: 1280px-Xaghra_Ggantija-Tempel_Innen_2.JPG]


Na Malcie sa też megalityczne świątynie.

Ale że była to siedziba Zakonu Joannitów najwięcej tam jest chyba zamków.
[Obrazek: 1280px-Red_Tower_2_%286810149614%29.jpg]

Wieża świętej Agaty
Oczywiście to nie są moje zdjęcia, tylko z internetu oczko
No ja myślę, że nie Twoje bo chyba jeszcze nie dojechałeś. ubawa2
Ciekawie się zapowiada. 
Ja też mam taki zwyczaj, ze o swoich planach czy marzeniach opowiadam wielu ludziom.
Potem okazuje się, ze z czyjejś strony niespodziewanie przychodzi pomoc, albo pomysł ułatwiający realizację tych planów.  Będziemy ci życzliwie kibicować. Powodzenia bonaparte! fizja9
Musze chyba paszport wyrobić sobie, bo niewiadomo czy Unia się nie rozpadnie do tego czasu oczko
No i się z angielskiego podszkolić bo tam chyba głównie po angielsku gadają no i po Maltańsku ale ten język to jakieś nie wiadomo co.
Idź metodą mamy Cejrowskiego . Jego mama mówiła, że trzeba mówić po polsku a kulturalny człowiek, nauczy się naszego języka ubawa2
I to obcokrajowcy powinni być z rozdziawioną gębą, jak nie rozumieją a nie my.
Warto wypożyczyć jakiś skuter żeby poruszać się po wyspie. Z drugiej strony wiem że bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja międzymiastowa i autobusami praktycznie wszędzie dojedziesz.
Nie byłem tam więc to takie stwierdzenie prawie bez pokrycia ale tak twierdzi wiele moich znajomych którzy tam byli.
Malta także i na mojej liście jest od dłuższego czasu ale jakoś tak wypada że ciągle w kolejce.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13