KORDIALNE

Pełna wersja: Gry planszowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Graliscie jako dzieci?
Ja w Magie i Miecz. Dzisiaj ta gra kosztuje kilka stow a i tak nie mialbym z kim grać.
Chyba nie znam takiej gry ale kiedyś(jeszcze całkiem niedawno), często grałam w Chińczyka, w Master Mind(moja ulubiona), warcaby,
i pewnie jeszcze jakieś inne ale już nie pamiętam. ubawa2
Szachy,chociaż zawsze przegrywałem.
No i jeszcze warcaby i zenet.
Kiedyś eurobusiness,smerfy,chińczyk. Z tatą grałam w warcaby, nawet zajęłam trzecie miejsce w szkolnym turnieju i pojechałam na wycieczkę do stolicy. Szachy nie są moją mocną stroną.
Ostatnio zakupiłam zestaw do GO (stara chińska gra) i za przeciwnika mam męża lub komputer. Jej wielką zaletą jest to, że nie myśli się zupełnie o niczym innym tylko grze. Gorąco polecam.
W dzieciństwie też grałem w warcaby, szachy, młynek, czy chinczyka.
Teraz czasem z córką zagram w warcaby, lub uno.
Eurobusiness to były czasy i fochy jak ktoś pierwszy wykupił ten nieszczęsny Wiedeń ubawa2 oczywiście chińczyk. Z nie planszowych to bierki, no i oczywiście karty ubawa
Grałem w warcaby. Miło wspominam bo często z tatą grałem. A teraz już nie mogę.
[Obrazek: 5904262955656.png]

W takągrę sobie teraz gram. Gra planszowa w którą gra się samemu, ponoć można w więcej osób, ale nie wiem jakby to miało wyglądać. Gra skłaa się z kart, i jak na opakowaniu pisze jest to interaktywna gra, jakby się czytało książkę tylko ma się wpływ na fałbułę, ma to elementy RPG bo zdobywa się przychylności bóstw czy przedmioty. 
Fabuła to przygody wikinga. Krótko gram ale zauważyłem że tówrcy starali się i ma to wikinkski klimat i historyczną otoczkę. 
Jak na razie zagrałem dwa razy i dwa razy zginąłem, więc gra nie jest łatwa. 
Kiedyś interesowałem się Wikingami więc jak dla mnie gra spoko.
Lubię gry planszowe ale nie mam z kim zagrać. ubawa
O! Mam tak samo ubawa2
Stron: 1 2