KORDIALNE

Pełna wersja: Zjawisko paranormalne ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moi drodzy jak wiecie interesuję sie wieloma dziedzinami życia,w tym równiez zjawiskami paranormalnymi.Na stronie Tunguska.pl w necie znalazłem taki ciekawy artykuł

Mija pięć lat od czasu, gdy na firmamencie internetu zabłysło zjawisko wykraczające poza ramy tego, co dotychczas znano. Żaden troll ani zwykły wariat by tego nie wymyślił.
Reszta jest tutaj- http://www.tunguska.pl/zjawa-z-facebooka/

Chciałbym abyście przeczytali ten artykuł i .....no właśnie -możę Wy znajdziecie w jego treści coś było by niewytłumaczalne i paranormalne.Ja nic takiego  w tym artykule nie widzę.Pisała sobie kobieta na fejsie przez jakiś czas,potem zlikwidowała konto.I co ? I to ma być zjawisko paranormalne ? Jak Wy to oceniacie ?
A co to za problem pisania w dwóch miejscach jednocześnie?  :lol:
Ustawiasz dwa kompy, kopiujesz to, co chcesz wkleić w jednym miejscu, do drugiego miejsca
i równocześnie klikasz "wyślij". Masz wtedy co do sekundy ten sam czas w dwóch miejscach.
Dla mnie, to naciąganie ludzi na głupoty, nic więcej.

A z resztą, strona którą podałeś"tunguska" nie cieszy się z pisania prawdy.
(15-10-2016, 20:25)hogan napisał(a): [ -> ]A co to za problem pisania w dwóch miejscach jednocześnie?  :lol:
Ustawiasz dwa kompy, kopiujesz to, co chcesz wkleić w jednym miejscu, do drugiego miejsca
i równocześnie klikasz "wyślij". Masz wtedy co do sekundy ten sam czas w dwóch miejscach.
Dla mnie, to naciąganie ludzi na głupoty, nic więcej.

A z resztą, strona którą podałeś"tunguska" nie cieszy się z pisania prawdy.

Jak byłam dzieckiem to fascynowały mnie takie opowieści o paranormalnych zjawiskach, ale teraz nawet o nich nie czytam i programów też nie oglądam, bo doszłam do wniosku, że ludzie opowiadają niestworzone rzeczy dla zaistnienia? popisania się, co to nie przeżyli? a może też w wyobraźni coś rzeczywiście im się wydawało?...szkoda mi na to czasu, wszystko da się wytłumaczyć, chociaż na dzisiejsze czasy niektóre zjawiska są jeszcze niewytłumaczalne ale w przyszłości będą...i tak jak powyżej Rybka wyjaśniła w prosty sposób coś niby 'paranormalnego' a bardzo prostego do zastosowania ubawa2
Takie zjawiska paranormalne, typu zjawy, duchy, mnie nie fascynują lecz przerażają i staram się unikać
takich tematów. Ten kto nie miał z tym do czynienia, to nie zdaje sobie sprawy z czym igra.
Czasem coś wspomnę, opiszę ale z reguły, taką wiedzę zachowuję dla siebie.

Jednakże wiele jest oszustw i te powyższe, takim właśnie jest, dla rozgłosu ale nie chcę w przyszłości
mieć nic do czynienia z tymi ludźmi, co się w to zabawiali, bo będą "naładowani" samym złem.
Hogan,Myszko zgadzam sie z Wami ja tez nie widzę w tym artykule nic paranormalnego.Chociaż sam zastanawiałem się jak jesna osoba dala radę pisac non stop przez 12 godzin dziennie.I tu moje pytanie.A skąd autor artykułu ma pewność,że to była jedna osoba.Przecież to mogło byc kilka osób i zmieniały sie one przy kompie.Ot i wszystko.Nie wiem dlaczego ludzie dostrzegli w tym zjawisko nadprzyrodzone.
Ja lubie czytać o zjawiskach paranormalnych,ale podchodzę do nich sceptycznie.
Nic dziwnego w tym nie widzę. A już tym bardziej zjawiska paranormalnego.
Różne ludzie mają zboczenia i odchyły...
Jimmy, potrafię(zdarzyło się), że pisałam cały czas od rana, przez noc, do następnego rana a więc tu też
nie widzę nic nadzwyczajnego. :)
(22-10-2016, 13:39)hogan napisał(a): [ -> ]Jimmy, potrafię(zdarzyło się), że pisałam cały czas od rana, przez noc, do następnego rana a więc tu też
nie widzę nic nadzwyczajnego. :)
 To chyba na dopalaczach jechałaś <ubawa2> Ale w calej sprawie dziwi mnie jedno.To co jest opisane w tym artykyle miało miejsce w 2011 roku,ale coś mi sie zdaje,że facebook istnieje dopiero od trzech lat zhm
Idź ty Jimmy może lepiej spać :lol:
FB istnieje od 4 lutego 2004 roku, czyli już 12 lat.
Jimmy, pisać przez 12 godzin to każdy potrafi, Ty też, to  żadne zjawisko ani wyczyn...i pisać przez dzień i noc jak Rybka pisze, też można i bez żadnych dopalaczy, to normalne.
Stron: 1 2