KORDIALNE

Pełna wersja: Pasta do zębów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Z pewnością niejedna osoba zastanawiała się nad tym jak korzystnie wycisnąć tubkę z pastą aby nic się nie zmarnowało a do
tego aby w miarę estetycznie wyglądało gdy leży w łazience.
Często kupowałam w Niemczech pastę do zębów w stojącym opakowaniu wielkości... dezodorantu? :myślę:
To był praktyczny sposób na używanie bo wyciskało się jak na przykład piankę do golenia ale nie widzę w Polskich sklepach takiej pasty...

Jednak ktoś wpadł na bardziej genialny pomysł co do zwykłych tradycyjnych tubek z pastą, oto i on:

[Obrazek: ae458j.jpg]

Co o tym sądzicie? ubawa
Powiem szczerze, że to całkiem dobre rozwiązanie. Podoba mi się.
Colgate?
Tylko Elmex.
To nie żadna reklama tylko zwyczajne doświadczenie.
Ten pomysł bym wykorzystał do wszelakich maści których przeróżne rodzaje w związku ze stanem mamy używam.
Niektórych jest tak mało, że opłacało by się to ze wszech miar. Tym bardziej że na receptę bywają.
Po drugie, praktyczne rozwiązanie, bo nie wala się tubka po pólkach  ubawa2
To pewnie jakiś szkot wymyślił.
To rozwiązanie nie tyczy tylko past do zębów, ale każdych tubek w miękkich "tutkach", czy plastikowych czy z wnętrzem aluminiowym.
Rewelacyjny patent   slecausuuski
Dokładnie! Można zastosować do każdej tubki. ubawa
Krzyś o tym wspomniał, pisząc o lekach swojej mamy.
Do słodkiego mleczka w aluminiowej tubce lub słodkiego kleju szkolnego w aluminiowej tubce.
Też, jak najbardziej Wąsatko slecausuuski

Mi ogólnie, ten pomysł bardzo się spodobał, co może świadczyć o tym, że jak ludzie chcą, to potrafią wymyślić coś mądrego ubawa2
Stron: 1 2 3