KORDIALNE

Pełna wersja: Orcus, nieznany gatunek człowieka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2


Co o tym sądzicie, czy to prawda?
Obejrzałam wytrwale całą relację o dowodach świadczących  istnieniu  homo orcusa...i  uważam, że są tak naciągane, że aż śmieszne.
Oparto się na legendach, relacji 2 dzieci, które widziały dziwnego człowieka w lesie, widziały tylko jego głowę, ktoś znowu widział człowieka pijącego wodę z jeziorka, że był dziwny....potem powiedziano, że urządzono na  orcusa nagonkę , żeby zabić ale nikt nie wie ile zabito i jak wygladały...i skąd naukowcy wiedzą, ile ich żyje, skoro nie podobna ich policzyć, bo nikt nie wie nawet jak wygląda, nikt go nie opisał ...oparcie się na jednej znalezionej szczęce, DNA które nie dało się powtórzyć, ponieważ materiał był trzymany w warunkach laboratoryjnych i dlatego zaginął, jakaś owca zagryziona  za gardło (przecież(każde zwierzę polujące łapie ofiarę za gardło, żeby uśmiercić)...dla mnie to same bajki.
Dzisiaj człowiek przeszedł całą kulę ziemską wzdłuż i wszerz i nigdy nie natknąłby się na kogoś takiego jak orcus jak nazwali go naukowcy.
Materiał przedstawiony na filmie dowodzący o istnieniu innego gatunku człowieka gdzieś w lasach jest wręcz dziecinny, jak bajka dla dzieci, żeby nie chodziły same do lasu. ubawa2
Poczytałam sobie wczoraj na temat nieznanych gatunkach ludzi.
I doszłam do wniosku, nie wiem czy słusznego, że ten sam gatunek, był już omawiany przez bardzo wielu
naukowców w bardzo wielu krajach już o wiele, wiele wcześniej, nawet ze 100 lat temu. Zmienia się jedynie nazwa
 tego gatunku. Dwie rzeczy pokrywają się z sobą we wszystkich przypadkach, czyli ta znaleziona szczęka i że
 znaleziono ją w Niemczech.
Dlatego ja, nie wiem co o tym sądzić, bo po tym filmiku, to rzeczywiście wygląda zbyt komicznie. ubawa
Najdziwniejszy gatunek czleczopodobny to homopisior beretikus moherus.
Powinieneś za swego postasa, otrzmarium, naganum banicjum  ubawa2
Uważaj se Krzysiu! boannk
(11-04-2017, 16:21)hogan napisał(a): [ -> ]Powinieneś za swego postasa, otrzmarium, naganum banicjum  ubawa2
Uważaj se Krzysiu! boannk

Dziękuję za wyrozumiałość.
Po wczorajszym szaleństwie tego gatunku jakoś musiałem odreagować.
Siwy, Ty to chociaż odreagowałeś a ja nie potrafiłam i dlatego całą noc bolał mnie brzuch ze strachu przed bombą termobaryczną czy jakoś tak i że za mało się smuciłam po katastrofie, bo okazało się, że należę to tej gorszej części społeczeństwa i trochę przestraszył mnie prezydent, pierwszy raz widziałam go tak krzyczącego do niewiernych w jedyną prawdę, naprawdę się przestraszyłam holeinwal
(11-04-2017, 17:29)mysz napisał(a): [ -> ]Siwy, Ty to chociaż odreagowałeś a ja nie potrafiłam i dlatego całą noc bolał mnie brzuch ze strachu przed bombą termobaryczną czy jakoś tak i że za mało się smuciłam po katastrofie, bo okazało się, że należę to tej gorszej części społeczeństwa i trochę przestraszył mnie prezydent, pierwszy raz widziałam go tak krzyczącego do niewiernych w jedyną prawdę, naprawdę się przestraszyłam holeinwal
On chyba bardziej prezesa, za to niefortunne wybaczenie niegdysiejsze.
Musiał to rzetelnie zamazac i resztę przyzwoitości przy okazji.
Co do tego że jestem ten gorszy to już zaakceptowalem, pogodzilem się i tylko czasami poplacze sobie w kąciku jak Wodz i Światło Prawdy mi moją ułomność, jak wczoraj, wytknie.
Zdecydowanie za bardzo żyjecie polityką.
Co do Orcusa to kolejne Yeti
(11-04-2017, 17:49)bonaparte napisał(a): [ -> ]Zdecydowanie za bardzo żyjecie polityką.

No właśnie zaczęłam się zastanawiać, co powyższe tematy mają wspólnego z Orcusem... może tylko tyle, że Myszka
boi się polityki jak Orcusa a Siwy, przeklina polityków, tak jak pojawienie się nowego gatunku ludzkiego?   :ubawa:
Stron: 1 2