KORDIALNE

Pełna wersja: Ukryte przekazy w logach firm
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
żródło you tube

To logo powinni kojarzyć wszyscy 
[Obrazek: fedex1.jpg]
Spójrzcie na tą biała przestrzeń po między literami E i X. Całkiem świadomie została tam wpisana strzałka, która reprezentować ma szybkość, kierunek i nezawodność firmy.
No i fajnie  ::lol:

Masz inne?
oczywiście,ale nie chciałam tak post pod postem :P bo się dzisiaj troszeczkę rozpisałam ubawa2
Widzę, widzę, że się rozpisałaś i staram się posty nadrobić  :lol:
Ale to nic, możesz w swoim temacie, zawsze pisać post pod postem.
[Obrazek: new-wendys-logo.jpg]
Wendy's to sieć amerykańskich fast foodów. Jesli się przypatrzymy to zauważymy, że logo Wendy's, a dokłądniej kołnierzyk tytułowej bohaterki, układa się w angielskie słowo "mom", czyli mama. Ma to sugerować, ze w retauracjach jest smacznie jak u mamy. 
[Obrazek: separated.jpg]
(17-06-2017, 19:39)hogan napisał(a): [ -> ]Widzę, widzę, że się rozpisałaś i staram się posty nadrobić  :lol:
Ale to nic, możesz w swoim temacie, zawsze pisać post pod postem.

a to dobrze wiedzieć ;)
NBC Boston to amerykańska telewizja. Te kolorowe elementy w logo to nie przypadek ani widzi mi się grafika. Tak naprawdę są to pawie piura o czym możecie sie przekonać patrząc na logo z bliższej odległości. Znajduje się tam głowa pawia odwrócona w prawą stronę. 
[Obrazek: nbc_logo_og.jpg]
O tym znaku NBC akurat wiedziałam, bo niedawno czytałam o nowych i starych logach różnych medialnych firm. ubawa2
Logo amazonu wydaje się być maksymalnie proste i przejrzyste, ale czy na pewno? Jeśli się przypatrzycie zobaczycie, że ta harakterystyczna pomarańczowa strzałka łączy literę a z literą z. I to wcale nie jest przypadek. Twórcy loga chcieli przekazać w ten sposób, że na amazonie można znaleźć dosłownie wszystko. Od a do z. Po za tym czy i wam ta strzałka wygląda również jak by logo sie do was uśmiechało ?

[Obrazek: amazonlogohorizontal.jpg]
Zgadza się, ten przekaz jest bardzo prosty i logiczny. też bym szła w tym kierunku, jak bym musiała stworzyć
swoje logo  ubawa2
Stron: 1 2 3 4