KORDIALNE

Pełna wersja: Gdzie zrobić dobry tatuaż?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zapraszam do podawania stron(wraz z wklejeniem wykonanych tatuaży) w danym gabinecie.

Cała Polska.
Kiedyś widziałem gościa z wytatuowanymi włosami na glacy.
Szkoda że nie zapytałem się go i adres salonu.
W zasadzie to w pierdlu dobre robili, tematyczne.
W Tarnowie na Konarskiego jest więzienie, areszt, nawet sąd.
Raczej do więzienia się nie wybieram. oczko
Nie mów Iza, że chcesz zrobić sobie tatuaż?
Dla mnie kobieta z tatuażem zawsze miała 1 punkt na minus.ubawa
Nie, nie chcę ubawa2

Ale temat może zawsze się komuś przydać.
Po co robić tatuaż? Czy życie przez to stanie się bardziej sensowne i treściwe ?
Ludzie od zarania dziejów robią tatuaże i nie ma w tym nic złego o ile to się komuś podoba.
To przyozdabianie ciała, tak samo jak farbowanie włosów, malowanie paznokci czy kolczykowanie.
Farbowanie włosów, malowanie paznokci i kolczykowanie to prawie takie samo zuo jak tatuaż. ;-)
No niekoniecznie, bo na przykład kobieta w średnim wieku, nie może tak łatwo pogodzić się z tym, że
włosy siwieją i raczej 90% kobiet woli przykryć to farbą ale osobiście uważam, że ładna siwizna dodaje uroku.
Z tym, że będzie to fajna fryzurka a siwizna pokryje jak gołąbek. Bo jeśli włosy będą tylko szpakowate, to
niestety dodaje lat i to dużo. No i często kobiety robią tzw. pasemka i moim zdaniem, takie malowanie także
zawsze dodaje lat. A znowuż moje włosy, siwieją jak na razie tylko przy skroniach a więc mogę śmiało nie
farbować, bo ostatnia fryzura jaką miałam(widać na obecnej fotce), to moje naturalne włosy a baki wygolone
ale już lekko odrastające i siwe i mi osobiście, takie coś się podoba.
Bez pomalowanych paznokci, wstydziłabym się przyjmować pacjentów.
A kolczyki w uchu? No wybacz ale musi mi coś się dyndać. ubawa2 Oczywiście, nie popieram wy-kolczykowania się
całemu czy po 10 dziurek w uszach. Ale jak ktoś lubi, to jego sprawa, nie wnikam.
(19-06-2020, 21:17)Dezyderiusz napisał(a): [ -> ]Farbowanie włosów, malowanie paznokci i kolczykowanie to prawie takie samo zuo jak tatuaż. ;-)
No raczej nie ..Jezeli mam kontakt z ludxmi jakos nie chce wygladac jak idz stad , z sincami pod oczami , obgryzionymi paznokciami ,siwymi włosami, czy z owłosieniem na nogach czy pod pachami ,a fee
Stron: 1 2 3