KORDIALNE

Pełna wersja: Miasteczko Twin Peaks
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Lubisz ten serial? ubawa

[Obrazek: laura_palmer_twin_peaks_580.jpeg]

Serial telewizyjny Davida Lyncha i Marka Frosta, który już w trakcie pierwszej emisji zyskał sobie miano "kultowego".

Twórcy przedstawili w nim pozornie sielskie i radosne miasteczko, zamieszkane przez sympatycznych ludzi, których specjalnością są placki z wiśniami, i których cieszy napływ turystów chcących podziwiać dwa bliźniacze, ośnieżone szczyty i piękny wodospad. Ale w Twin Peaks kryją się także najmroczniejsze dusze i ponure sekrety. Seks, narkotyki, morderstwa. A wszystko zaczyna się od znalezienia ciała uczennicy, Laury Palmer (Sheryl Lee). Do Twin Peaks przyjeżdża agent federalny Cooper (Kyle MacLachlan) i rozpoczyna wyjątkowo nieszablonowe śledztwo...
Kiedyś to oglądałem, ale mnie nudził i usypiał ten serial.
U mnie reakcja była wręcz odwrotna. Chciałabym w TV kiedy jeszcze go obejrzeć, bo w necie, nie ma takiego efektu. ubawa
To ten serial w którym nie wiadomo o co chodzi?
Dlaczego uważasz, że niewiadome o co chodzi?
Mogę Ci wyjaśnić o co chodzi, bo wszystko jest jasne od pierwszego odcinka. ubawa
A to w końcu kto zabił tę Laurę Palmer. Bij, zabij, nie wiem.
Niewiadome nadal kto ją zabił ubawa

Po 25 latach(w 2016 roku) nagrano i ukazały się nowe odcinki ale ich nie oglądałam, bo nawet nie wiedziałam że są. Może w nich dowiemy się
kto jest mordercą. ubawa
Oglądam na cinemax chyba leci. We czwartki o 20.30 dwa odcinki.
Pamiętam jak puszczali go w jedynce, w piątek po wiadomościach. Był takk tajemniczy. Teraz momentami jest zabawny. A o co w nim chodzi? A kto tam wie "Lincza". oczko
Chodzi przede wszystkim o to, że te morderstwo było zbyt tajemnicze i to w małym miasteczku a potem
jak to w małych mieścinach, jeden na drugiego patrzy jak na mordercę, udając że wszystko w porządku.
Jest świetnie ukazana taka mała społeczność i jacy tak naprawdę są ludzie, którzy nas otaczają.
Prowadzą swoje "małe" życie a pojawienie się każdej nowej osoby, to wielka sensacja... no jak typowe
małe miasteczko.
I każdy ma swoje małe sekrety. Agent jest niezły.
Stron: 1 2