KORDIALNE

Pełna wersja: Nie potrząsaj buteleczką z lakierem do paznokci!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiele kobiet zanim użyje lakieru do paznokci(ja też tak robiłam), potrząsa nim żeby lakier dobrze się wymieszał a to podstawowy błąd
w zrobieniu dobrego manicure. Potrząsanie buteleczki powoduje, że na paznokciu pojawiają się pęcherzyki powietrza.
Jeśli jednak musisz użyć lakieru, który od dawna był nieużywany, to możesz nim potrząsnąć ale z 40- 60 minut przed użyciem.
Możemy także "rolować" buteleczkę w dłoniach. Taka metoda nie powoduje powstawania pęcherzyków i przy okazji lekko rozgrzeje
lakier do odpowiedniej temperatury.
Będę pamiętał.
Dzięki slecausuuski
A nie lepiej po prostu wymieszać lakier np. patyczkiem higienicznym?
Trzeba tylko zdjąć z jego końca tą watkę.
Potrzeba to malować naprawdę?
Józiu, może i tak się da ale nie jestem pewna czy po otwarciu, tym bardziej nie dostaną się pęcherzyki. ubawa


Robociku, czasem można i nie malować. ubawa2
(12-03-2018, 11:03)ro_bot napisał(a): [ -> ]Potrzeba to malować naprawdę?

Czasami trzeba odżywić i ochronić.
A miałem nadzieje, że wybucha ubawa2
Chemikalia niszczą paznokcie.No i wyglądają na nich jak pół pupy z zakrzaka.
Z moich czasów gitarowych pamiętam,że najlepiej trzymać kształt opuszki 1,góra 1,5 mm ponad.
No i jeszcze dbać o o zawartość wapnia,żelaza,magnezu i cynku w żarciu i o witaminy z grupy A,E i B.
Bo między innymi one paznokieć budują.
Boni, wybucha? Co?

Robociku, nie wyobrażam sobie gry na gitarze bez długich paznokci a jak długie, to muszą być
wymalowane, bo inaczej wyglądają ohydnie.
Sam lakier, zwykły, pewnie że niszczy paznokcie ale nie trzeba używać zwykłych paznokci, tylko
z różnymi dodatkami, tj., odbudowującymi płytkę, dotaczającymi wszystkich witamin niezbędnych
dla paznokci, itd.
Malowane paznokcie okej, ale te wszystkie hybrydy i szpony w ogole mi sie nie podobaja, poza tym moje kolezanki ciagle mi pitola o tym nad uchem miezy soba jakie ktora sobie nowe szpony zrobiła.
Stron: 1 2