KORDIALNE

Pełna wersja: Okulary- optyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zastanawiam się nad jedną rzeczą.
Kupiłam około rok temu okulary zgodnie z badaniem okulistycznym. W tym samym sklepie gdzie przyjmuje okulista.
Ale widzę często reklamę, że ile masz lat, to tyle zniżki dostaje się na okulary czy na oprawki, nie pamiętam.

I teraz pytanie.

Czy taka zniżka obowiązuje wszędzie czy to reklama jakiejś jednej firmy?
I jak co, to jaka to firma?
Jedna firma ma taką promocje , Vision Express. Ale możliwe ze inne firmy zapożyczeń ten pomysł, ale nic mi nie wiadomo. Ja kupiłem okulary w Vision Express.
Dziękuję za informacje, popatrzę i rzeczywiście dostałeś zniżkę według swoich lat? ubawa
Chyba nie ale mnie i tak zapłacił za okulary zakład pracy wiec było mi wszystko jedno XD
Taki chytrus jesteś ubawa2
W tym roku robiłem badania wzroku i zarazem kopiłem okulary , chciałem tylko do czytania , nie dostałem żadnej zniżki , za to dałem się naciągnąć żeby z tych jednych okularów mogłem korzystać w dwojaki sposób , do czytania i patrzenie na odległość , dałem się naciągnąć i nic dobrego z tego nie wyszło , zapłaciłem w sumie podwójnie , mogłem za te pieniądze mieć dwie pary okularów , do czytania i na odległość , miało być taniej a jak zwykle wyszło na ich , jak bym zrobił dwie pary to na jednych bym miał zniżkę , a tego mi nie powiedzieli przed zamówieniem , dopiero jak odbierałem okulary wspomniała o tym kasjerka.
dałem się wykiwać .
Właśnie zakładając ten wątek, miałam nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej, bo myślałam, że tylko ja
tak daję się nabrać. Też zrobili mnie w balona, bo mogłam mieć to samo za pół ceny.
w większości te reklamy i ich gadka to naciąganie ludzi na kasę , straciłem 600 zloty a mogłem mieć dwie pary okularów za 450 zloty , dostałem w plecy 150 zloty .
I jestem nie zadowolony z tych podwójnych okularów , źle się czyta .
Zniżki, promocje itp to każdy optyk może swoje czynić.
Wg różnych analiz, są po to, by klient więcej zapłacił i cieszył się że zyskał. Nic za darmo.
Co do okularów progresywnych, podwójnych to jest pewien problem. Musi się człowiek przyzwyczaić, to bywa trudne, czasem przerasta.
Żona sobie takowe sprawiła. Była opcja, że gdy nie przyzwyczai się to w tej cenie dwie pary dostanie. (kilka miesięcy dawali tą gwarancję na ewentualną wymianę)
Ciężko było początkowo. Najgorzej to schodzenie po schodach(typowe) i korzystanie z laptopa. Na monitorze stacjonarnego bez problemów.
Obecnie już przyzwyczaiła się. Nawet nie zmienia do auta.
Wadę ma małą, w domu nie korzysta, trudno powiedzieć jak przy większych wadach.
Także optyk mi mówił ze muszę mieć cierpliwość i mimo wszystko nosić je aby się przyzwyczaić tych okularów .
Stron: 1 2 3