KORDIALNE

Pełna wersja: Zagłada ziemi przez inną planetę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ufolodzy podali datę końca świata. Zagłada spowodowana zostanie przez planetę Nibiru. Ufolodzy opierają się na danych naukowców zajmujących się tajemniczym gigantycznym obiektem, który pojawił się w Układzie Słonecznym. Według ufologów, w razie zderzenia z inną planetą może doprowadzić do jej zniszczenia.


[Obrazek: koniec_swiata_wolnosc24.jpg]

Według nich, jest to nieznana planeta nazwana Nibiru. Według teorii spiskowych, zdążyła ona już wykonać pełen obrót wokół słońca, zaś jej obecność w układzie słonecznym powoduje zmiany klimatyczne, katastrofy naturalne oraz aktywność sejsmiczno-wulkaniczną. Ponadto orbitując w pobliżu słońca może wybuchnąć z powodu ogromnego ciśnienia w swoim wnętrzu.
Do zagłady świata ma dojść za niecały miesiąc, zaś jej data wyznaczona jest co do minuty. Masowego wymierania ludzkości należy wypatrywać 16 grudnia między godz. 16.14 a 16.36. Wówczas właśnie ma dojść do eksplozji tajemniczej planety, o której milczy NASA.
Źródło: sputniknews.com

To będzie tydzień po Matkiboskiejpieniężnej, w zasadzie termin ok.
Na głodniaka człek nie zejdzie.
Koniec jest bliski.
Ten świat i tak coraz gorszy, jak ma być koniec to niech będzie ale niech walnie raz a dobrze.
Ciekawe kto te bajkę wymyślił, bo z tego co wiem, nie zagraża ziemi żadne zderzenie, które mogłoby spowodować
ogólną zagładę, nie teraz przynajmniej, bo może za milion lat coś takiego się zdarzyć. Ale tu jest niby wspomniane, że
NASA zataja tę informację... ciężko mi w to uwierzyć, bo czas jeszcze i życie płynie i większość w takiej sytuacji chciałaby
ostatnie dni przeżyć po swojemu.
Wszyscy wiedzą, że to jedna wielka ściema. Już dawno miał być koniec świata i chyba dopóki człowiek będzie żyć, będą wymyślać i wypisywać takie brednie.
No nie wiem czy wszyscy ale wielu zapewne tak ubawa2
Ja sama zastanawiam się ile ziaren prawdy w tym jest... może to, że faktycznie istnieje Planeta Majów pod nazwą Nibiru :)
Zamiast wymyślać takie głupoty to niech zaczną skupiać się na tym chorym świecie bo wszędzie coraz gorzej się dzieje
A to już nie do mnie pretensje ubawa2
Przyciesz jedna planeta nie może zniszczyć całego świata , mógłbym sie zgodzić ze zostanie zniszczona jakaś planeta i obiekt który w nią uderzy.
Tyle już kataklizmów przeżyła nasza kochana planeta Ziemia, to wierze ze i ten kataklizm przetrwa o ile uderzy ponownie jakiś obiekt w nią , nasza Ziemie .
Bójmy się samach siebie , bo na ziemi jest tyle bomb atomowych , wodorowych i innego świństwa ze w razie wybuchu rzeczywiście może nasza kochana planeta się rozpaść .
Stron: 1 2 3