KORDIALNE

Pełna wersja: Ulubiona gra z dzieciństwa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dla mnie bezsprzecznie contra.



A jaka jest wasza ulubiona gra ?
W dzieciństwie to ja grałem w warcaby, młynek, czy człowiecze nie irytuj się.ubawa
Może Settlers pierwsza część na Amidze.
Na PC Commandos i Baldurs Gate.


Jako dziecko lubiłem bardzo tą grę. Pamiętam, że przed szkołą nawet grałem i się przez to spóźniłem na lekcję.
W dzieciństwie to grywałem w młynek, warcaby, wojnę...
Komputera pierwszy raz w życiu dotknąłem jak miałem 22 lata. ubawa
W dzieciństwie to grałem w cymbergaja, rzucanie nożem do drzewa, wyścigi kapsli, no i warcaby z dziadkiem.
Dobry był w te warcaby.

MareckyPL

Dla mnie najlepsze to były te, które miały gdzieś ukryte w sobie kody i szukało się po gazetkach lub początkujących stronach internetowych nowych rzeczy, które można wprowadzić do grania ubawa2 Zdecydowanie ulepszało to przyjemność z zabawy. Zapisywało się je gdzieś po kartkach w zeszycie, by dodawać inne ciekawe rzeczy. To dla mnie było najlepsze ubawa
  nie znam takiej gry ale musi być fajna i chyba trzeba sporo się nagłowić ubawa2
Edytowałem jego wypowiedź bo kierowała do strony z kodami czyli spamu.
(21-06-2019, 8:54)jeruka9 napisał(a): [ -> ]Dla mnie bezsprzecznie contra.



A jaka jest wasza ulubiona gra ?
Świetna gra, często w nią grałam , teraz mam na pendzącym dejvie ubawa i jak próbuje zagrać to mi jakoś nie wychodzi. od czasu kiedy są myszki to nawet w starego Tombraidera mi nie wychodzi.
Stron: 1 2