KORDIALNE

Pełna wersja: Coś Wam pośpiewam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Pozamieszczam tutaj trochę swojej twórczości muzycznej, a ściślej, wokalnej. Znajdzie się tu trochę piosenek mojego autorstwa, ale ogólnie bliżej mi do wykonawcy niż autora. 
Komentarze (również te krytyczne) mile widziane.  :-)

"Kometa" z repertuaru czeskiego barda, Jaromira Nohavicy:

Podoba mi się.
Poezja śpiewana, lubię.
Ale jeśli już musi to krytyczne, to niech będzie -może być. E- nie.
Myślałem że zadowolę się kilkoma taktami i coś tam napisze, coś uprzejmego.
Wysłuchałem od dechy do dechy i postanowiłem nie silić się na uprzejmość... bo naprawdę zrobiłeś muzykę dobrą dla ucha i clip dla oka.
Tekst, no jest dobrze dobrany, tak to prawda, jesteśmy na ziemi gośćmi, przeminiemy, odejdźmy... i dobrze tak.
Nie da się odebrać całości obojętnie, to porusza a i jakoś teraz, na czasie jest.
Cytat:Poezja śpiewana, lubię.

Ja również, ale pewnie dlatego, że lubię, gdy piosenka ma dobrze napisany, sensowny tekst. Wykonywałem różną muzykę, ale tekst zawsze był ważny.

Cytat:Nie da się odebrać całości obojętnie, to porusza a i jakoś teraz, na czasie jest.

Bo dobry tekst zawsze jest na czasie.  :-)
Ale to czysty przypadek, to wykonanie ma z 15 lat.
Dziękuję za pochwałę klipu, bo sam się z nim męczyłem na najprostszym programie Windowsa i to bez żadnego doświadczenia, więc tym bardziej cieszy, że się podoba. 

Tutaj już trochę gorzej, bo i muzyka i tekst mojego autorstwa, do tego to jedna z pierwszych piosenek, które napisałem, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Och i ach!  No cudnie!  To będzie mój ulubiony wątek zeg37
Słowa, one są ważne. Polliter.
Słucham jeszcze raz, i jeszcze. Piękne. I przekaz.
(04-04-2020, 13:11)hogan napisał(a): [ -> ]Och i ach!  No cudnie!  To będzie mój ulubiony wątek zeg37

tease2

Ty wiesz jaka teraz odpowiedzialność na mnie spada, gdy coś Ci się nie spodoba?!  ubawa2
Nie sądzę ubawa2
Nie sądzę, że się nie spodoba i miło mnie zaskoczyłeś, jestem pod wielkim wrażeniem, bo kocham ludzi co śpiewają!
Mamy perełkę na forum :3 bosko
(04-04-2020, 13:02)polliter napisał(a): [ -> ]muzyka i tekst mojego autorstwa
Każdemu to co jego.
Równość, pojednanie?
Dobre.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7