KORDIALNE

Pełna wersja: Maszynka do golenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zwykła czy elektryczna?
Jakiej używacie?
Ja zwykłej.Elektryczną nie mogę się dogolić.
Od zawsze brzytwa.
Dobra to spory wydatek,ale jednorazowy na całe życie.
Pardone...Na kilka żyć.Ta po dziadku też kosi jak trzeba.
Wbrew pozorom nie jest trudna w użytkowaniu.Trzeba tylko conieco o tym wiedzieć.
(24-07-2020, 21:54)ro_bot napisał(a): [ -> ]Od zawsze brzytwa.
Dobra to spory wydatek,ale jednorazowy na całe życie.
Pardone...Na kilka żyć.Ta po dziadku też kosi jak trzeba.
Wbrew pozorom nie jest trudna w użytkowaniu.Trzeba tylko conieco o tym wiedzieć.
[Obrazek: giphy.gif]
Super..! Ja bym się nie odważył.
A ja zapraszam na zabiegi laserowe, które usuną zarost do końca życia ubawa2
(24-07-2020, 22:04)hogan napisał(a): [ -> ]A ja zapraszam na zabiegi laserowe, które usuną zarost do końca życia ubawa2
:wink:
OK.Ale ja podziękował za jakieś cuda,po których bym miał jakieś dziwne dolegliwości..bo przecież to nie może być bez wpływu na zdrowotność
Otóż muszę Ciebie zdziwić, bo nie ma to żadnego negatywnego wpływu na zdrowie. ubawa
Jedyne co trzeba zrobić, to dwie serie powtórzyć. Jedna seria to około 6 zabiegów i druga po roku czasu taka sama.

Laser to nie tylko usuwanie owłosienia, to także:

spłycenie i wygładzenie zmarszczek,
wygładzenie bruzd,
zamknięcie porów,
zamknięcie rozszerzonych naczynek,
poprawa owalu twarzy,
zwiększenie elastyczności i napięcia skóry,
zlikwidowanie przebarwień i blizn po trądziku,
przywrócenie skórze blasku,
wyraźne odmłodzenie skóry.
Tak..oczywiście.Tylko ciekawe ile on wydziela różnych promieniowań szkodliwych.Ale mniejsza z tym.Nie będę Ci niszczył interesu. ;-)
Zdaje się,że ten laser to nie usuwa włosów na trwałe.
A tak swoją drogą...Latamy w kosmos,potrafimy przeszczepić prawie każdy organ a nie potrafimy uporać się z tym zbędnym balastem ewolucyjnym jakim są włosy.
Jedni dali by majątek,żeby im wyrosły,inni ich nie chcą.
Masz ci los...
(24-07-2020, 21:46)Dezyderiusz napisał(a): [ -> ]Zwykła czy elektryczna?
Jakiej używacie?
Ja zwykłej.Elektryczną nie mogę się dogolić.
Zwykła, x elektryczną mam podobny problem. A czasem próbowałem,to prezent byl, leży gdzieś nieużywany.
(24-07-2020, 22:32)Dezyderiusz napisał(a): [ -> ]Tak..oczywiście.Tylko ciekawe ile on wydziela różnych promieniowań szkodliwych.Ale mniejsza z tym.Nie będę Ci niszczył interesu. ;-)

Nie Dezyderiuszu, ten laser to tzw. IPL, całkowicie bezpieczny. Zwykły laser podrażnia skórę a nawet mogą wystąpić poparzenia.
A ten tyle co błyska, nic więcej. ubawa


ro_bot napisał(a):Zdaje się,że ten laser to nie usuwa włosów na trwałe.

Gwarantuję, że usuwa na trwałe a w razie wykonania wszystkich zabiegów, powtórzę serię jeśli u kogoś nadal włosy będą widoczne.
Czasem tak bywa, że u kogoś może potrwać to dłużej i dwie serie mogą nie wystarczyć ale to sporadyczne przypadki.
Poza tym, zwracam wszystkie koszty, jeśli nie osiągnęłabym oczekiwanego rezultatu.
No i najważniejsze, żeby przez czas trwania całego procesu, stosować się do moich zaleceń.
Stron: 1 2