KORDIALNE

Pełna wersja: Albania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hmm... Albania?
Niby jakiś kraj na Bałkanach ale bardzo mi się spodobał przy bliższym poznaniu. Jestem pod wrażeniem i zamierzam tam wrócić ponownie.
Tak na razie "z grubsza" to stanowczo polecam.   paaluh
Coś dalej napiszę jak znajdę czas...
Jak ktoś się waha to nie ma co dywagować a śmiało iść w ten kierunek!!! Blisko, ciepło i miło...
Co polecasz z tamtych terenów oprócz klimatu? ubawa2
Jak byłem na Korfu, to na wschodnim brzegu tej wyspy złapało mi sieć Albańską. Na szczęście szybko się zorientowałem i mało zapłaciłem za to, bo internet w Albanii jest bardzo drogi.
Mam znajomą z pracy, której córka wyszła za mąż za Albańczyka i strasznie zachawala Albanię, jak tam jest super i w ogóle. Może kiedyś oczko
hogan napisał(a):Co polecasz z tamtych terenów oprócz klimatu? [Obrazek: XTzzZ9i.gif]

Stolica kraju Tirana. Ciekawa architektonicznie. Taki powrót do PRLu ale wbitego we współczesny świat.  

Bardzo podoba mi się to że kilka kultur religijnych potrafi z sobą funkcjonować bez jakiś większych sporów. Brawo  paaluh
Przepiękne widoki z miasteczka Kruje. Fajne muzeum. Takie "Albańskie Zakopane".
Byłem w okolicach Durres. Samo Durres także polecam na jednodniowy wypad. Ładne miasteczko i ruiny amfiteatru.
W przyszłym roku planuję udać się bardziej na południe Albanii. Saranda lub okolice. Zobaczymy.
I także raczej we wrześniu. Cieplutko (około 30 stopni), woda także bardzo ciepła... Cóż chcieć więcej?
Piękny kraj. I jeszcze nie zmanierowany tak jak większość turystycznych