KORDIALNE

Pełna wersja: Słowa piosenki, które Ciebie motywują
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czasem miewamy w życiu gorsze dni i pomyślałam, że założę taki temat z tym związany.

Spotykamy na drodze ludzi nam nie życzliwych, którzy potrafią mocno nas zranić.
I w związku z tym, czy masz taką piosenkę, słowa piosenki, które ponownie Ciebie zmotywują, postawią do pionu, pokażą i rozbudzą
w Tobie chęć życia na nowo do tego stopnia, że dasz radę się podnieść i powiedzieć: Mam was wszystkich w ... czterech literach!

Ja mam, to działa na mnie zawsze pozytywnie.




A jaka jest Twoja piosenka?
Przy zagranicznych piosenkach, proszę podać tłumaczenie tekstu, który możemy znaleźć tu: https://www.tekstowo.pl/


Tłumaczenie tekstu:

Więc weźcie mnie za rękę, wszyscy jesteście moimi braćmi Więc weźcie mnie za rękę, wszystkie jesteście moimi siostrami Więc weźcie mnie za rękę, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą samotnie Przez ciemność przejdziemy razem I przez deszcz, będziemy tu na zawsze I przez burzę będziemy śpiewać naszą piosenkę Dlaczego próbujecie sami iść tą drogą Wezmę was za ręce, potrzebuję moich braci Wezmę was za ręce, potrzebuję moich sióstr Wezmę was za ręce, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą sami. Przez ciemność przejdziemy razem I przez deszcz, będziemy tu na zawsze I przez burzę będziemy śpiewać naszą piosenkę. Wezmę was za ręce, potrzebuję moich braci Wezmę was za ręce, potrzebuję moich sióstr Wezmę was za ręce, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą sami. Więc weźcie mnie za rękę, wszyscy jesteście moimi braćmi Więc weźcie mnie za rękę, wszystkie jesteście moimi siostrami Więc weźcie mnie za rękę, potrzebujemy siebie nawzajem Nie próbujcie iść tą drogą sami. Nie próbujcie iść tą drogą sami.
Ale się namęczyłem..! że ho cho..bo w necie są tego ze 3 różne tłumaczenia.chciałem sprawdzić,które jest najbliższe oryginału i spróbowałem tłumaczem w przeglądarce a on na to:"tłumaczenie nie powiodło się"...No to tłumaczem google i wyszło,że to tłumaczenie co podaję jest najlepsze.Kto by pomyślał,że węgierski tyle kłopotów sprawia...

"Dziewczyna o perłowych włosach" -Omega

Pewnego razu słońce tak się zmęczyło,
Że zasnęło głęboko na łonie zielonego jeziora.
Ludzi bolała ta ciemność,
Ona zlitowała się, przyszła między nas.

Oto idzie dziewczyna o perłowych włosach
Śniłem, a może to była jawa?...
I tak ziemia i niebo stały się
zielone i niebieskie jak dawniej.
Oto idzie dziewczyna o perłowych włosach
Śniłem, a może to była jawa?...
La-la, la-la-la-la,
La-la-la-la-la-la.

Wcześnie wstał świt, ona wróciła do domu,
Za niebieską górę, między kwiaty.
Mały niebieski słoń opowiadał bajkę,
W pięknych perłowych włosach śpi światło.

Tak, żyje dziewczyna o perłowych włosach
Śniłem, a może to była jawa?...
Odtąd perłowe włosy sięgały głęboko w morze.
Tak, żyje dziewczyna o perłowych włosach
Śniłem, a może to była jawa?...
La-la, la-la-la-la,
La-la-la-la-la-la.

Tak, żyje dziewczyna o perłowych włosach
Śniłem, a może to była jawa?...
Odtąd perłowe włosy sięgały głęboko w morze.
Tak, żyje dziewczyna o perłowych włosach
Śniłem, a może to była jawa?...
La-la, la-la-la-la,
La-la-la-la-la-la.

Kiedy jesteś bardzo samotna,
Spada do Ciebie mała gwiazda,
Śnieżnobiałe perły niechaj Cię prowadzą,
Jak dobrego wędrowca białe kamienie.

Obudź się, dziewczyno o perłowych włosach!
Śniłem, a może to była jawa?...
Na nas czeka obok perły,
Pomiędzy niebem a ziemią.
Tak, zaprasza dziewczyna o perłowych włosach
Śniłem, a może to była jawa?...
Na mnie czeka za perłą,
Pomiędzy niebem a ziemią.
Tak, zaprasza dziewczyna o perłowych włosach
Śniłem, a może to była jawa?...
La-la, la-la-la-la,
La-la-la-la-la-la.
Na-na, na-na-na-na,
Na-na-na-na-na-na-na-na,
Na-na, na-na-na-na,
Na-na-na-na-na-na