KORDIALNE

Pełna wersja: Mężczyźni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jacy są mężczyźni? Piszcie co o Nich sądzicie :radocha:
Najczęściej mężczyźni są pracowici i wyrozumiali
(14-10-2014, 0:46)hogan napisał(a): [ -> ]Jacy są mężczyźni? Piszcie co o Nich sądzicie :radocha:

Jeśli o mnie idzie, to wiadomo ze superrrrr. ubauba7
(14-02-2019, 20:31)Jimmy napisał(a): [ -> ]Najczęściej mężczyźni są pracowici i wyrozumiali

<gxvk1> 


Siwy napisał(a):
(Wtorek, 14 Pazdziernik, 2014, 00:46)hogan napisał(a): napisał(a):Jacy są mężczyźni? Piszcie co o Nich sądzicie [Obrazek: yahoo.gif]

Jeśli o mnie idzie, to wiadomo ze superrrrr. [Obrazek: a115.gif]

gy9
Ja też myślę, że jesteśmy idealni ubawa2
Pierwszą moją myślą było, żeby napisać, że facet to przecież świnia. jezyk
Z ust różnych kobiet słyszę, że faceci to duzi chłopcy. Odpowiem, że tak. Dlatego Pan Bóg stworzył też kobiety, żeby się nimi opiekowały i troszczyły się o nich. :lol:

Zastanawiam się, dlaczego dotąd jeszcze żadna kobieta nie wypowiedziała się w temacie?
Ja tylko obserwuję, bo w zasadzie nie wiem jak to jest być mężczyzną :lol:
Ale oczywiście, jako kobieta, mam swoje zdanie... że każdy człowiek bez względu na płeć,to tylko człowiek, który
potrzebuje miłości i akceptacji w życiu stadnym. ubawa2
(14-10-2014, 0:46)hogan napisał(a): [ -> ]Jacy są mężczyźni? Piszcie co o Nich sądzicie :radocha:

Różni. Zależy od charakteru. 
Tak samo jak u kobiet.
(14-10-2014, 0:46)hogan napisał(a): [ -> ]Jacy są mężczyźni? Piszcie co o Nich sądzicie

Nie sądzę bo urzędu sędziego ani nawet ławnika już się nie dochrapię.
oczko
Źli są.Nie potrafią kochać bezwarunkowo jak kobiety.Problemy z potomstwem-idąc najłatwiejszą drogą oporu-rozwiązują pasem-dialog to dla nich zbyt duży problem.Zdobywanie możliwie najwyższego statusu społecznego stawiają na pierwszym miejscu co wiąże się z pracoholizmem,albo wchodzeniem na drogę przestępczości.
Ostatnimi czasy (od pierwszego konfliktu światowego)trochę spadli z piedestału widzac,że kobiety potrafią sobie bez nich radzić,ale to już pomysł na inszy temat.
Stron: 1 2 3