KORDIALNE

Pełna wersja: FAŁSZYWY PROROK KLAUSA SCHWABA: YUVAL NOAH HARARI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2


Czy mamy jeszcze jakąś szansę na obronę tradycyjnego stylu życia i zachowania chrześcijańskich wartości ?
Twego tradycyjnego stylu życia, bo na przykład ja, takiego nie chcę. ubawa
(09-07-2022, 20:41)hogan napisał(a): [ -> ]Twego tradycyjnego stylu życia, bo na przykład ja, takiego nie chcę. ubawa
Idę o zakład, że filmiku nie ogladałaś. Mam rację? Taki długi i nudny.. ubawa2
Nie oglądałam, bo nie podbijam statystyk.
(10-07-2022, 9:51)hogan napisał(a): [ -> ]Nie oglądałam, bo nie podbijam statystyk.
To gorąco zachęcam, bo w mediach reżymowych o tym się nie dowiesz. Jakich statystyk ? Jesteśmy systematycznie i metodycznie ogłupiani przez reżym globalistyczny i jego oszukańcze brednie. Na szczęście wszystkich źródeł informacji nie są w stanie jeszcze cenzurować. ubawa2
Statystyk oglądalności ubawa
(10-07-2022, 9:51)hogan napisał(a): [ -> ]Nie oglądałam..
Nie tylko Ty nie oglądałaś. Zwróć proszę uwagę, że w moich poprzednich wątkach o fałszywej pandemii i satanistach (a było ich niemało) w których podawałem materiały ze źródeł poza reżymowych i niezależnych prawie nikt nie brał udziału. To baaardzo wymowne.
Wiesz dlaczego? Bo tu ludzie są mądrzy i nie wierzą w materiały ze spekulacji i każdy sam potrafi wyciągnąć własne
wnioski.
(12-07-2022, 19:30)hogan napisał(a): [ -> ]Wiesz dlaczego? Bo tu ludzie są mądrzy i nie wierzą w materiały ze spekulacji i każdy sam potrafi wyciągnąć własne
wnioski.
Forum dyskusyjne służy do wymiany poglądów, a nie chowania ich dla siebie. Dla mnie do zaakceptowania jest udawanie wesołego królika doświadczalnego który nie chce wiedzieć, co wokół niego się dzieje. Idźcie dalej w zaparte, nie interesujcie się niczym ważnym, choćby cały świat się walił wam na głowę. ubawa2
Coś mi się wydaje, że to Ty idziesz w zaparte i ograniczasz się do jednego, zamiast sprawdzić wszystko inne dookoła. ubawa
Stron: 1 2