KORDIALNE

Pełna wersja: Columbo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Serial detektywistyczny. W roli głównej grał Peter Falk.  
Moja rodzina kiedyś była fanatykami tego seriala z tego powodu nawet kupiliśmy psa tej samej rasy. 

Oglądam dosyć sporo tego niektóre odcinki te które widziałem dzieciństwie 
Teraz widzę że Columbi raczej udawał roztargnionego czy ciapowatego by podejść podejrzanego. 
Największa zaleta tego serialu jest aktorstwo Petera Falka. Zresztą nie był on Włochem jak Columbi a jego rodzina pochodziła z Polski.
Dwa seriale z tamtych lat, to Colombo i Kojak ubawa2
Wolałem Columbo. Mam z nim wiele wspólnego, tj. Lubię psy, niechlujstwo oraz miewam zawiechy.
A co to jest "zawiechy"? ubawa2
No że czasami się gdzieś odpływa myślami. Columbo jakby też funkcjonował w innej rzeczywistości.
Colombo mówił o czym innym a myślał nad rozwiązaniem zagadki i mówił tak, że współrozmówca nie wiedział, że on w tej rozmowie
wyłapuje wskazówki związane ze sprawą ubawa2
Columbo to świetny serial. Lubię i żona także.
Moim zdaniem udaje roztargnionego żeby oddziaływać swoją reakcją na swojego rozmówcę. Jest przy tym jednak bardzo skoncentrowany i bardzo dociekliwy.
Piter Falk był Żydem (jeśli jego matka była Żydówką).  W dalszej rodzinie miał Węgrów i Polaków ale nie tylko.
 Główny jego znak rozpoznawczy czyli stary prochowiec- był jego własnością. Postać roztargnionego gliniarza była zamierzona gdyż była to jego strategia.
Jego druga żona Shera Danese  (na fotce) grała z nim w kilku odcinkach.
Ciągle miałam nadzieję, że pokażą jego filmową żonę, ale się nie doczekałam.


[Obrazek: 941d93d82f8f4b0e.jpg]
Na tym zdjęciu wygląda jak by miał zeza, a miał? Bo nie wiem ubawa
Miał raka w mózgu i po operacji usunęli mi jedno oko. Miał szklaną protezę oka.
Stron: 1 2