KORDIALNE

Pełna wersja: Rosjanie w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moim zdaniem Polacy są przeciwni polityce wojennej Putina i Rosjanin raczej nie otrzyma pracy w Polsce gdy będzie rywalizował z kandydatami z innych krajów. Są oczywiście wyjątki w niszowych stanowiskach gdzie nacja nie gra roli.
Jak bym miał firmę to bym Rosjanina zapytał czy popiera Putina. Jak nie to może pracować. Jak popiera niech spada.
Tak z innej beczki czy raczej z innej strony na to patrząc. Wielu o ile nie większość ludzi nie chce wojny i tacy Rosjanie
w zasadzie co zawinili? Owszem, głosowali na Putina ale kto by się spodziewał, że Putin posunie się do tego wszystkiego
co obecnie. Innym znowuż jest obojętne kto obejmie prezydenturę a jeszcze inni głosowali zastraszeni. Są też tacy co
nadal Putina popierają ale teraz weźmy liczbę choćby 1000 i w tym tysiącu niech 10 go popiera, 10 głosuje, 10 jest
obojętnych i 10 zastraszonych i to nadal zostaje 960 tych niewinnych. Ludzie z góry skreślili wszystkich Rosjan a jak to naszemu Prezydentowi odbiłaby palma i byłoby trzeba z kraju uciekać i nikt nie chciałby pomóc? Co byśmy myśl3li o tych co nie
chcą udzielić pomocy, tak jak nikt nie chce pomóc Rosjanom, bo są z Rosji. Dla mnie trochę to trąca jakąś obsesją, paranoją.
Niestety Rosjanie przez te lata pod tą władzą zmienili racjonalne myślenie na te oczekiwane "od góry".
I właśnie tak stali się zakładnikami Kremla. Nie zrobili nic by się temu przeciwstawić. Teraz będą ginąć za to że są bierni w stosunku do tego kto rządzi ich krajem. Zresztą to już nie jest kraj rosjan a kraj kgb i podobnym organizacją.
Dzisiaj w ruskiej prawdzie wyczytałem,że zastanawiają się czy nie wprowadzić socjalizmu.Jestem za - niech se mają ;-)
(01-10-2022, 15:14)karbon napisał(a): [ -> ]Niestety Rosjanie przez te lata pod tą władzą zmienili racjonalne myślenie na te oczekiwane "od góry".
I właśnie tak stali się zakładnikami Kremla. Nie zrobili nic by się temu przeciwstawić. Teraz będą ginąć za to że są bierni w stosunku do tego kto rządzi ich krajem. Zresztą to już nie jest kraj rosjan a kraj kgb i podobnym organizacją.
Odpowiedz sobie sam na pytanie. W biednym kraju, zwykły obywatel, ile ma do gadania? 

Albo weź przykład naszych rządzących/ Co my mamy do gadania a w wyborach i tak wygra ten, kogo oni chcą a nie kogo chcą ludzie.
(01-10-2022, 20:17)Dezyderiusz napisał(a): [ -> ]Dzisiaj w ruskiej prawdzie wyczytałem,że zastanawiają się czy nie wprowadzić socjalizmu.Jestem za - niech se mają ;-)
Po tym wszystkim, tak ogólnie, to im chyba już nic nie pomoże, niestety.
Stron: 1 2