KORDIALNE

Pełna wersja: Najlepsze i najgorsze aplikacje na telefon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Najlepsze:

Spotify - dużo muzyki, wiele starych i nowych płyt, aplikacja w sumie płatna ale warta swojej ceny.

Whatsupp - aplikacja do rozmów, bardzo dobra

Najgorsze:

Twitter - kompletnie nie wiem jak to0 obsługiwać i o co w tyhm chodzi, poza tym cały czas mi wyskakują powiadomienia, czasami "tłit" Morawieckiego, a czasem jakiejś młodej kretynki, bez ładu i składu. 

TikTok - sama aplikacja dobra, ale zawartość Tik toka służy ogłupianiu społeczeństwa
Z żadnego nie korzystam i uważam, że wszelkie te aplikacje to durnota. U mnie telefon ma służyć do dzwonienia i odbierania
połączeń i tyle. ubawa
Nie korzystam. Moim zdaniem za dużo tego.
Whatsup czasami używałem do połączeń poza UE ze względu na koszty.
Ale ja pewnie dziwny jestem i nie podążam za modą a w przeciwnym kierunku.
Czekam aby przed samym sobą mieć wymówkę aż smartfon padnie i wyciągnę jakiś z klawiaturą fizyczną.Aplikacje to niepotrzebna rzecz.Jak ktoś fonem w internecie chce pobuszować to wystarczy przeglądarka.Ale ja stary to może się nie znam.
Oto towarzysze i towarzyszki forumowe co mi się  najczęściej przydaje:
-Rozmowy
-SMS
-MMS
-czasem aparat w wyjątkowych sytuacjach aby coś skopiować ale nie do artystycznych zdjęć.
-..no i ewentualnie ale niekoniecznie dostęp do internetu aby sprawdzić pocztę czy inną jakąś drobnostkę.
=Oraz telefon musi mieć b.długi czas rozmów/czuwania.
W moim przypadku, okropnie nie lubię smsów i mmsów, dla mnie to strata czasu. Pocztę sprawdzam na lapku i inne rzeczy także i nie chcę dać się zmanipulować technologii, że bez telefonu nie da się żyć. Ja mówię, że da się żyć ubawa2

Dodam, że jedyna dobra dodatkowa rzecz, to właśnie możliwość robienia zdjęć a druga jeszcze taka alternatywna, to, że
dzięki telefonom podręcznym, mamy możliwość szybszego i lepszego kontaktu.
W sumie mnie telefon najmniej służy do dzwonienia. oczko
Korzystam i whatsuppa i mesengera. Po prostu łączność z dzieckiem. ubawa
Dodatkowo zainstalowałem sobie kalkulator z funkcjami, bo w moim telefonie nie miałem a czasami się przydaje w pracy.
Telefon ma teraz tyle funkcji że trzeba personalizować pod swoje potrzeby. Zbędne aplikacje wywalam.
Kilka mam narzuconych z pracy typu czytnik temperatury, rozliczanie towarów itp. Z tych muszę korzystać ale w sumie to ułatwiają pracę. Nie muszę chodzić do różnych działów w biurze. Wszystko przez internet. Już ponad rok nie byłem w biurze. A kiedyś musiałem być codziennie. Minus taki że część osób z biura nie znam osobiście a tylko głosowo przez telefon. Niby są imprezy integracyjne ale ja wolę sobie sam zagospodarowywać wolny czas i nie bywam na takich imprezach.
Facebooka zlikwidowałem bo to nie moje klimaty... Większość pisze o wszystkim byle coś napisać.
Z Whatsupa wczoraj skorzystałem bo kolega przesłał mi jakiś głupi filmik. Dla mnie to ta aplikacja jest fajna gdy jestem poza UE do bezpłatnych rozmów. W kraju nieprzydatna bo duże ryzyko infekcji wirusa,i komputerowymi.