KORDIALNE

Pełna wersja: Monika Olejnik o refleksjach Kaczyńskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przemyślenia Jarosława Kaczyńskiego na temat alkoholizmu wśród kobiet wywołały ogromne oburzenie. Do wypowiedzi prezesa PiS odniosła się Monika Olejnik, która nie potrzebowała wielu słów, aby pokazać, co na ten temat sądzi.

Tym razem absurdalna refleksja z jego ust padła podczas spotkania z wyborcami w Ełku. Kaczyński pochylił się bowiem nad problemem niskiej dzietności w Polsce, a przyczyną takiego stanu obarczył kobiety. Prezes PiS stwierdził bowiem, że Polki zbyt często zaglądają do kieliszka. Wypowiedź została bardzo mocno skrytykowana, a do słów polityka odniosła się , która po prostu poszła na wino.

Kaczyński:
Cytat:Nie jestem zwolennikiem bardzo wczesnego macierzyństwa, bo kobieta też musi dojrzeć do tego, żeby być dobrą matką. Ale jak do 25. roku daje w szyję...

Olejnik:

Po prostu chwyciła za kieliszek wina.

[Obrazek: z29112463II,Monika-Olejnik--Jaroslaw-Kaczynski.jpg]
Olejnik też dobra.
Przecież najwięcej dzieci w tym kraju jest poczętych pod wpływem alkoholu. Kaczyński w ogóle nie ma pojęcia o życiu.
Zacznijmy od tego, że Kaczyński nawet żony nie ma, nie mówiąc o dzieciach, to skąd on takie statystyki wyciąga.
Porypany burak.
Coś bym napisał o tym kartoflu ale słów już brakuje..!
Nie rozumiem, dlaczego on w ogóle jeszcze sprawuje jakąkolwiek funkcję, przecież on nie wie co robi ani co mówi.
Czy nie ma u nich jakiejś komisji lekarskiej?
No właśnie. Do śmierci będzie dyktował partii rządzącej krajem?
Nieobliczalnych umysłowo odseparowuje się od społeczeństwa lub zamyka na psychiatryku a tu szaleniec próbuje
nami rządzić.
Przypomina mi Breżniewa u szczytu kariery.
Ale tam Abdropow go pilnował i kilku lekarzy, ten dziad nie ma nad sobą nikogo a calej reszcie ścisłego grona partyjnych bonzów jest potrzebny jako ekement laczzcy.
Ciekawe czy wierny choć mierny elektorat to zauważa.
Myślę że nie, bo TVPis dokonuję retuszu i tlumaczy słowa wodza.
Wuc ma już niezła demencję
Może jak by miał dzieci, to by się zainteresowały tym, co się z Nim dzieje i może wzięłyby Go pod opiekę.
A tak... czarno to widzę.
Stron: 1 2