KORDIALNE

Pełna wersja: A-ha
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak jak w "Krzyku" napisałam, obecnie nie przepadam za nimi ale niech se będą jak chcą :zdziwienieke:
napisałaś że spadli na psy, ale ten zespół przestał istnieć jakieś dwa lata temu. Ostatnia ich płyta przeszła raczej bez echa i raczej ją dla fanów nagrali i jako fan mogę powiedzieć, że była całkiem niezła, chociaż najlepsze ich płyty nagrali gdy grali rocka, bardziej a pod koniec znowu zaczeli grać synthpop jezyk
Niepowiedziałbym że ten zespół zszedł na psy, w odróżnieniu od wielu zespołów, pod koniec kariery grał muzykę ambitną i na poziomie, dlatego też gorzej się sprzedawała, ale to pisze jako fan zespołu, mam ich wszystkie płyty jezyk
A więc spadł na psy, skoro już nie istnieje i to właśnie świadczy o tym, że wykonywali już gorszą muzykę. Najlepsze utwory mieli w latach ich powstania, potem było już tylko gorzej.
nie zgodzę się bo akurat ja ich pierwszą płytę najmniej lubię i to jest taki zespół który się ciągle rozwijał i był z płytyt na płyty lepszy
Zależy kto co lubi ubawa2 Mi ich nowe w ogóle się nie podobają buziak
Lubię sobie czasem posłuchać przy desce do prasowania.
(14-11-2014, 2:53)bonaparte napisał(a): [ -> ]ale ten zespół przestał istnieć jakieś dwa lata temu. 

ale to pisze jako fan zespołu, mam ich wszystkie płyty jezyk

Taki z Ciebie fan, że nie wiesz, że nadal istnieją?  ubawa

W 2014 roku, napisałeś, że ze dwa lata już nie istnieją, to jak wyjaśnisz, powstałe nowe płyty?
A raczej kompilacje poprzednich płyt?

Cztery nowe w 2015 roku kompilacje:
Hunting High and Low 30th Anniversary

Stay On These Roads (Deluxe Edition)

East Of The Sun (Deluxe Edition)

[i]Memorial Beach (Deluxe Edition)


W 2015, powstał też album studyjny: Cast in Stell, za który na Ukrainie dostali srebrną płytę.

Tak bo mieli zakończyć działalność, ale długo nie wytrzymali i nagrali Cast in Steel.
A solista po latach, prawie nadal taki sam jak w młodym wieku ubawa2
Stron: 1 2