KORDIALNE

Pełna wersja: najgłupsze programy tv
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
rolnik szuka żony - oglądają to tylko wyborcy PSL, a jak wiadomo jest ich ostatnio bardzo dużo, więc ten program cieszy się ogromną popularnoscią
żona dla syna - na tvn leci coś takiego, tego nie da się opisać, takie to prostackie i głupie
wróżbita maciej - naciąganie staruszek przez nawiedzonego łysola, powinien dostać nobla z medycyny bo stawia diagnoze ginekologiczną na podstawie daty urodzenia
Jeszcze elektorat PISu, ten żelazny głównie mohery i im podobni , bo oni myślą że to Jarek szuka żony, poważnie:zabawiowow:
Siwy ogladasz Rolnik szuka żony?
Ja czasem oglądam ten program o rolnikach szukających żony i nie interesują się polityką a więc Twoja teoria spalona ubawa2
Lubię się pośmiać a ten program do tego świetnie się nadaje.
(26-11-2014, 12:26)bonaparte napisał(a): [ -> ]Siwy ogladasz Rolnik szuka żony?

Raz pielęgniarka co do mamy przychodzi puściła ten program, w pełni pasuje do opisu (piguła oczywiście) :wrzeszcz:
starcie cywilizacji - prowadzi to terlikowski, godzina przynudzania terlikowskiego
Wszelkie wiadomości, sport, aktualności, to najgłupsze programy TV
reklamy...te kretyńskie miny reklamujących-oszukujących.
Rozmowy w toku.....dla mnie beznadzieja
(26-11-2014, 12:26)bonaparte napisał(a): [ -> ]Siwy ogladasz Rolnik szuka żony?

Nie oglądam, bo to głupie było ale jeden z tych rolników gdzieś do polityki się wcisnł.
W wiadomościach TVN u widziałem
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12