Ocena wątku:
  • 38 głosów - średnia: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wkurzające zakupy?
Istotną kwestią dla mnie jest to, jak dany produkt jest pakowany, bo na przykład, gdy kupuję mięso i ekspedientka, po zapakowaniu, "zamyka" torebkę MOJĄ CENĄ, którą muszę uiścić, to szlag mnie trafia z nieumiejętności takiej sprzedawczyni. Cena nie służy do zamykania torebki i nie wiem czy kojarzycie co mam na myśli. To jest jakby, że torebka foliowa, w które zapakowane jest mięso i zważone przez ekspedientkę, to ten wskaźnik wagi i cena za tę wagę produktu, często lub prawie zawsze, naklejana jest u góry takowej torebki przez ekspedientkę, w ramach jakby chęci zamknięcia torebki. Boi się, że odgryzę kawałek i zapłacę za mniej ważący produkt? A może że kawałek wezmę i schowam do kieszeni? Tak jak by nie było można, zwyczajnie zawiązać torebkę a cenę nakleić z boku. Poza tym, kupuję zawsze, większą ilość i jak mam u góry naklejoną taką naklejkę, to przy otwieraniu, chcąc, nie chcąc, torebka się rozerwie, przeważnie i już nie nadaje się do dalszego użytku i muszę wymienić na nową w domu aby dany produkt był nadal zafoliowany, bo przecież nie zeżrę wszystkiego na raz!

I takie coś, z punktu widzenia klienta, powoduje że się wściekam.
Odpowiedz

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świeże produkty i zakupy hogan 6 136 03-01-2023, 15:03
Ostatni post: hogan



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości