Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pink Floyd
Dziwne, że nie ma tu wątku na temat tej grupy. To kolejny zespół, którego jestem oddanym fanem, po King Crimson i Black Sabbath (ten akurat ma swój wątek). Słowo fan zobowiązuje i dlatego nie używam go przesadnie często. Uwielbiam bardzo wielu wykonawców, ale mogę nazwać się fanem tylko trzech powyższych. Bez fałszywej skromności mogę powiedzieć, że o tych trzech kapelach wiem prawie wszystko i słyszałem prawie wszystko.

Więc Pink Floyd, zespół który kreował mody i zrewolucjonizował tzw. muzykę popularną niemal w taki sam sposób jak The Beatles. Wielki zespół i wielcy muzycy o ogromnej wyobraźni, dla których nie było granic nie do przekroczenia. Twórcy największej płyty wszech czasów "Dark side of the moon", która spędziła na liście Billboardu nieprzerwanie 14 lat! Nie udało się to nigdy żadnej płycie płycie w całej historii fonografii. Grupa mająca miliony fanów na całym świecie, co może dziwić, bo wcale nie nagrywają muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej, a pomimo to sprzedają niewyobrażalne wręcz ilości swoich płyt.
Administracja pozwala na wrzucenie tylko dwóch filmików do jednego posta. No i jak tu wybrać te dwa utwory, które najlepiej reprezentowałyby tę grupę? Coś z "Ciemnej strony Księżyca"? A może z "The Wall"? Ale co wtedy z "Wish you were here"? A jeszcze jest okres z Barrettem, skład bez Watersa, etap psychodeliczny, "Atom heart mother", "Ummagumma"... Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że ten wątek Was zainteresuje i poniżej pojawią się wszystkie perełki tej grupy, na które zabrakło miejsca w poście inauguracyjnym. A ponieważ tylko dwa filmiki, więc dwa największe przeboje zespołu (ależ dziwnie brzmi słowo "przebój" w powiązaniu z Pink Floyd).

"Wish you were here":



"Another brick in the wall part II"

* Odpowiedz

Ten temat zawiera więcej treści.
Aby uzyskać dostęp do reszty treści zaloguj się lub zarejestruj.


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja obrazkowa
Wpisz tekst znajdujący się na obrazku w pole poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.
Weryfikacja obrazkowa
(wielkość znaków nie ma znaczenia)

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pink Floyd bonaparte 0 368 14-11-2014, 3:28
Ostatni post: bonaparte



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości